ASUS Vivobook S 14 OLED M5406KA-QD015W Bærbar PC
AMD Ryzen AI 5 340 / 2 GHz - 16 GB LPDDR5X - 512 GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0 x4 - NVM Express (NVMe) - 14" OLED
Bærbar inkl. Office pakken home and student
=
9.145,-
DKK
(7.316,00 ekskl. moms)
Bærbar inkl. Trådløs mus
=
8.211,-
DKK
(6.568,80 ekskl. moms)
Bærbar inkl. Docking Station
1x
ASUS Vivobook S 14 OLED M5406KA-QD015W Bærbar PC
1x
FG Universal Docking Station USB-C 5K - Dual 4K med 100W strømforsyning til bærbar
=
ASUS Vivobook S 14 OLED M5406KA-QD015W Bærbar PC
1x
FG Universal Docking Station USB-C 5K - Dual 4K med 100W strømforsyning til bærbar
Før
8.845,-
DKK
SPAR
100,-
DKK
8.745,-
DKK
(6.996,00 ekskl. moms)
| Produkttype | Notebook - 180° hængselsdesign |
| Operativsystem | Windows 11 Home |
| CPU | AMD Ryzen AI 5 340 / 2 GHz |
| Max Turbo Speed | 4.8 GHz |
| Antal kerner | 6-core |
| Cache | 22 MB |
| RAM | 16 GB |
| Teknologi | LPDDR5X SDRAM; 4-cellet Litiumion |
| Hovedlager | 512 GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0 x4 - NVM Express (NVMe) |
| Type | 14" OLED; Tastatur |
| Opløsning | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| V-sync hastighed ved maks. opløsning | 60 Hz |
| Widescreen | Ja |
| Billedformatforhold | 16:10 |
| Billedklarhed | 600 cd/m² |
| Farve support | 1,07 milliarder farver |
| Farvespektrum | 100% DCI-P3 |
| Egenskaber | Blank, Pantone Validated, 87 % skærm til krop-forhold, Less Blue Light-teknologi; Præcisions-touchpad, 1.7 m rejselængde, stor touchpad, Copilot-nøgle; Dobbelt strøm (2x2); ASUS IceCool design, MIL-STD-810H testet, Cortana support |
| Grafik-processor | AMD Radeon Graphics |
| Kamera | Ja - Full HD |
| Kameraegenskaber | Privatlivslukker, IR-kamera, Windows Hello |
| Lyd | Harman/kardon stereohøjttalere, array-mikrofon |
| Overensstemmelsesstandarder | Dolby Atmos; RoHS, REACH, Energy Star 8.0 |
| Audiofunktioner | Output: Smart Amplification-teknologi, Asus Audio Booster |
| Tastaturbagbelysning | Ja (RGB) |
| Trådløs | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 |
| Kapacitet | 75 Wh |
| Input | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Output | 65 Watt, 20 V, 3.25 A |
| Interfacedetaljer | Kombostik til hovedtelefon/mikrofon ¦ HDMI ¦ USB-C 3.2 Gen 1 (Power Delivery) ¦ USB4 Gen 3/DisplayPort (Power Delivery) ¦ 2 x USB 3.2 Gen 1 |
| Hukommelseskortlæser | Ja (microSD) |
| Farve | Cool sølv |
| Materiale af etui | Aluminium, metal |
| Sikkerhed | Firmware Trusted Platform Module (TPM) Security Chip with Microsoft Pluton |
| Udstyr inkluderet | USB-C strømadapter |
| Dimensioner (B x D x H) | 31.05 cm x 22.19 cm x 1.59 cm |
| Vægt | 1.3 kg |
| Reparationsfærdighedsindeks | 9.4 (ud af 10) |
| EPEAT kompatibel | EPEAT Silver |
| ENERGY STAR-certificeret | Ja |