ASUS Vivobook S 14 OLED M5406KA-PP110W Bærbar PC
AMD Ryzen AI 7 350 / 2 GHz - 24 GB LPDDR5X - 1 TB SSD M.2 PCIe 4.0 - NVM Express (NVMe) - 14" OLED
Bærbar inkl. Office pakken home and student
=
10.165,-
DKK
(8.132,00 ekskl. moms)
Bærbar inkl. Docking Station
1x
ASUS Vivobook S 14 OLED M5406KA-PP110W Bærbar PC
1x
FG Universal Docking Station USB-C 5K - Dual 4K med 100W strømforsyning til bærbar
=
ASUS Vivobook S 14 OLED M5406KA-PP110W Bærbar PC
1x
FG Universal Docking Station USB-C 5K - Dual 4K med 100W strømforsyning til bærbar
Før
9.865,-
DKK
SPAR
100,-
DKK
9.765,-
DKK
(7.812,00 ekskl. moms)
| Produkttype | Notebook - 180° hængselsdesign |
| Operativsystem | Windows 11 Home |
| CPU | AMD Ryzen AI 7 350 / 2 GHz |
| Max Turbo Speed | 5 GHz |
| Antal kerner | 8-core |
| Cache | L3 - 16 MB |
| Neural Processor Unit (NPU) | AMD Ryzen AI |
| NPU-ydeevne Op Til (TOPS) | 50 TOPS |
| Total processorpræstation op til (TOPS) | 66 TOPS |
| RAM | 24 GB (medfulgt hukommelse er loddet) |
| Teknologi | LPDDR5X SDRAM; 4-cellet Litiumion |
| Hovedlager | 1 TB SSD M.2 PCIe 4.0 - NVM Express (NVMe) |
| Type | 14" OLED; Tastatur, touchpad |
| Opløsning | 2880 x 1800 (3K) |
| V-sync hastighed ved maks. opløsning | 120 Hz |
| Widescreen | Ja |
| Billedformatforhold | 16:10 |
| Billedklarhed | 600 cd/m² |
| Farve support | 1,07 milliarder farver |
| Farvespektrum | 100% DCI-P3 |
| Egenskaber | Blank, Pantone Validated, 87 % skærm til krop-forhold, Less Blue Light-teknologi, HDR 600 True Black; Præcisions-touchpad, 1.7 m rejselængde, stor touchpad, Copilot-nøgle; Dobbelt strøm (2x2); ASUS IceCool design, MIL-STD-810H testet, Cortana support |
| Grafik-processor | AMD Radeon 860M |
| Kamera | Ja - Full HD |
| Kameraegenskaber | Privatlivslukker, IR-kamera, Windows Hello |
| Lyd | Harman/kardon stereohøjttalere, array-mikrofon |
| Overensstemmelsesstandarder | Dolby Atmos; RoHS, REACH, Energy Star 8.0 |
| Audiofunktioner | Output: Smart Amplification-teknologi, Asus Audio Booster |
| Tastaturbagbelysning | Ja (RGB) |
| Trådløs | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.2 |
| Kapacitet | 75 Wh |
| Input | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Output | 65 Watt, 19 V, 3.42 A |
| Interfacedetaljer | Kombostik til hovedtelefon/mikrofon ¦ HDMI ¦ USB-C 3.2 Gen 1 (Power Delivery) ¦ USB4 Gen 3/DisplayPort (Power Delivery) ¦ 2 x USB 3.2 Gen 1 |
| Hukommelseskortlæser | Ja (microSD) |
| Microsoft Copilot | Yes |
| Copilot+ PC | Yes |
| Farve | Cool sølv |
| Sikkerhed | Firmware Trusted Platform Module (TPM) Security Chip with Microsoft Pluton |
| Udstyr inkluderet | USB-C strømadapter |
| Dimensioner (B x D x H) | 31.05 cm x 22.19 cm x 1.59 cm |
| Vægt | 1.3 kg |
| EPEAT kompatibel | EPEAT Silver |
| ENERGY STAR-certificeret | Ja |
| Service & Support | Begrænset garanti - 1 år |