ASUS TUF Gaming VG32AQA1A skærm - LED baglys - 32" - AMD FreeSync Premium - VA - 1ms
WQHD 2560x1440 : 170Hz, DisplayPort: 144Hz, HDMI: 144Hz)
Rengøringsspray til skærmen
1x
ASUS TUF Gaming VG32AQA1A skærm - LED baglys - 32" - AMD FreeSync Premium - VA - 1ms
1x
Whoosh! Screen Shine Go 30ml
=
ASUS TUF Gaming VG32AQA1A skærm - LED baglys - 32" - AMD FreeSync Premium - VA - 1ms
1x
Whoosh! Screen Shine Go 30ml
Før
2.420,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
2.390,-
DKK
(1.912,00 ekskl. moms)
Skærm inkl. arm beslag
1x
ASUS TUF Gaming VG32AQA1A skærm - LED baglys - 32" - AMD FreeSync Premium - VA - 1ms
1x
Gear4U Monitor Arm for desk
=
ASUS TUF Gaming VG32AQA1A skærm - LED baglys - 32" - AMD FreeSync Premium - VA - 1ms
1x
Gear4U Monitor Arm for desk
2.550,-
DKK
(2.040,00 ekskl. moms)
Display
| Skærm diagonal | 80 cm (31.5") |
| Skærmopløsning | 2560 x 1440 pixel |
| HD-type | Wide Quad HD |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | LED |
| Paneltype | VA |
| Type af baggrundslys | LED |
| Berøringsskærm | Nej |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 300 cd/m² |
| Responstid | Ja |
| Antirefleksskærm | Ja |
| Skærm form | Flad |
| Kontrastforhold (typisk) | 3000:1 |
| Kontrastforhold (dynamisk) | 100000000:1 |
| Dynamisk kontrastforhold marketing navn | ASUS Smart Contrast Ratio (ASCR) |
| Maksimal opdateringshastighed | 170 Hz |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Vis antal farver | 16.7 millioner farver |
| Pixel pitch | 0,272 x 0,272 mm |
| Synlig størrelse, horisontal | 69,7 cm |
| Synlig størrelse, vertikal | 39,2 cm |
| Digital horisontal frekvens | 30 - 223 kHz |
| Digital vertikal frekvens | 48 - 144 Hz |
| sRGB-dækning (typisk) | 125% |
Præstation
| NVIDIA G-SYNC | Nej |
| AMD FreeSync | Ja |
| AMD FreeSync-type | FreeSync Premium |
| Flimmerfri teknologi | Ja |
| Lav Blue Light teknologi | Ja |
| Spiltilstand | Ja |
Multimedie
| Antal højttalere | 2 |
| Udgangseffekt (RMS) | 4 W |
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Indbygget kamera | Nej |
Design
| Markedspositionering | Spil |
| Produktfarve | Sort |
| Farve | Sort |
Porte & Grænseflader
| Indbygget USB-hub | Nej |
| HDMI | Ja |
| Antal HDMI-porte | 2 |
| HDMI-version | 2.0 |
| Antal DisplayPorts | Ja |
| DisplayPort-version | 1.2 |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
| HDCP | Ja |
| HDCP-version | 2.2 |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Slot til kabellås | Ja |
| Kabellåseslids type | Kensington |
| Højdejustering | Nej |
| Hældningsvinkelområde | -5 - 20° |
Strømstyring
| Strømforbrug (typisk) | 26 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0,3 W |
| Strømforbrug (strømbesparelse) | 0,5 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50 - 60 Hz |
| Kode for europæisk produktregister for energimærkning (EPREL) | 1318849 |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 716,3 mm |
| Dybde (med stativ) | 213,8 mm |
| Højde (med stativ) | 496,2 mm |
| Vægt (med stativ) | 6,7 kg |
| Bredde (uden stativ) | 716,3 mm |
| Dybde (uden stativ) | 54,9 mm |
| Højde (uden stativ) | 426,2 mm |
| Vægt (uden stativ) | 5,7 kg |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 803 mm |
| Pakkedybde | 560 mm |
| Pakkehøjde | 187 mm |
| Pakkevægt | 9,72 kg |
| Pakketype | Kasse |
Emballage indhold
| Stativ inkluderet | Ja |
| Hurtig start guide | Ja |