ASUS TUF Gaming VG328QA1A skærm - LED baglys - 32" - AMD FreeSync Premium - VA - 1ms
Full HD 1920x1080 ved 170Hz
Rengøringsspray til skærmen
1x
ASUS TUF Gaming VG328QA1A skærm - LED baglys - 32" - AMD FreeSync Premium - VA - 1ms
1x
Whoosh! Screen Shine Go 30ml
=
ASUS TUF Gaming VG328QA1A skærm - LED baglys - 32" - AMD FreeSync Premium - VA - 1ms
1x
Whoosh! Screen Shine Go 30ml
Før
2.737,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
2.707,-
DKK
(2.165,60 ekskl. moms)
Skærm inkl. arm beslag
1x
ASUS TUF Gaming VG328QA1A skærm - LED baglys - 32" - AMD FreeSync Premium - VA - 1ms
1x
Gear4U Monitor Arm for desk
=
ASUS TUF Gaming VG328QA1A skærm - LED baglys - 32" - AMD FreeSync Premium - VA - 1ms
1x
Gear4U Monitor Arm for desk
2.867,-
DKK
(2.293,60 ekskl. moms)
Display
| Skærm diagonal | 80 cm (31.5") |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| HD-type | Fuld HD |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | LED |
| Paneltype | VA |
| Type af baggrundslys | LED |
| Berøringsskærm | Nej |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 300 cd/m² |
| Responstid | Ja |
| Antirefleksskærm | Ja |
| Skærm form | Flad |
| Kontrastforhold (typisk) | 3000:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 170 Hz |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Vis antal farver | 16.7 millioner farver |
| Pixel pitch | 0,363 x 0,363 mm |
| Synlig størrelse, horisontal | 69,8 cm |
| Synlig størrelse, vertikal | 39,3 cm |
| Digital horisontal frekvens | 30 - 195 kHz |
| Digital vertikal frekvens | 48 - 170 Hz |
| Standard for farveskala | sRGB |
| Farveområde | 100% |
| sRGB-dækning (typisk) | 100% |
Præstation
| NVIDIA G-SYNC | Nej |
| AMD FreeSync | Ja |
| AMD FreeSync-type | FreeSync Premium |
| Flimmerfri teknologi | Ja |
| Lav Blue Light teknologi | Ja |
| Spiltilstand | Ja |
Multimedie
| Antal højttalere | 2 |
| Udgangseffekt (RMS) | 4 W |
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Indbygget kamera | Nej |
Design
| Markedspositionering | Spil |
| Produktfarve | Sort |
| Frontkantfarve | Sort |
| Aftageligt stativ | Ja |
| Farve | Sort |
Porte & Grænseflader
| Indbygget USB-hub | Ja |
| USB-hub-version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Antal USB type-A downstream-porte | Ja |
| HDMI | Ja |
| Antal HDMI-porte | 2 |
| HDMI-version | 2.0 |
| Antal DisplayPorts | Ja |
| DisplayPort-version | 1.2 |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
| AC (strøm) indgang | Ja |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Slot til kabellås | Ja |
| Kabellåseslids type | Kensington |
| Højdejustering | Nej |
| Hældningsindstilling | Ja |
| Hældningsvinkelområde | -5 - 20° |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | F |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 32 kWh |
| Strømforbrug (typisk) | 23,5 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0,3 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50/60 Hz |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
| Kode for europæisk produktregister for energimærkning (EPREL) | 1503739 |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 716,2 mm |
| Dybde (med stativ) | 213,8 mm |
| Højde (med stativ) | 497,2 mm |
| Vægt (med stativ) | 6,8 kg |
| Bredde (uden stativ) | 716,2 mm |
| Dybde (uden stativ) | 58 mm |
| Højde (uden stativ) | 426,9 mm |
| Vægt (uden stativ) | 5,9 kg |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 800 mm |
| Pakkedybde | 185 mm |
| Pakkehøjde | 520 mm |
| Pakkevægt | 8,8 kg |
| Pakketype | Kasse |
Emballage indhold
| Stativ inkluderet | Ja |
| Kabler inkluderet | Vekselstrøm, DisplayPort, HDMI |
| Hurtig start guide | Ja |
Andre funktioner
| Skyggekontrol | Ja |
| Certificering | TÜV Flicker-free TÜV Low Blue Light AMD FreeSync Premium |