ASUS ExpertBook P3 PM3406CKA-LY0354XW Bærbar PC
AMD Ryzen AI 5 330 / 2 GHz - 16 GB DDR5 - 512 GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0 x4 - NVM Express (NVMe) - 14"
Bærbar inkl. Office pakken home and student
=
9.599,-
DKK
(7.679,20 ekskl. moms)
Bærbar inkl. Docking Station
1x
ASUS ExpertBook P3 PM3406CKA-LY0354XW Bærbar PC
1x
FG Universal Docking Station USB-C 5K - Dual 4K med 100W strømforsyning til bærbar
=
ASUS ExpertBook P3 PM3406CKA-LY0354XW Bærbar PC
1x
FG Universal Docking Station USB-C 5K - Dual 4K med 100W strømforsyning til bærbar
Før
9.299,-
DKK
SPAR
100,-
DKK
9.199,-
DKK
(7.359,20 ekskl. moms)
| Produkttype | Notebook |
| Operativsystem | Windows 11 Pro |
| CPU | AMD Ryzen AI 5 330 / 2 GHz |
| Max Turbo Speed | 4.5 GHz |
| Antal kerner | Quad-Core |
| Cache | 8 MB |
| Neural Processor Unit (NPU) | AMD Ryzen AI |
| NPU-ydeevne Op Til (TOPS) | 50 TOPS |
| RAM | 16 GB |
| Maks. understøttet RAM | 64 GB |
| Teknologi | DDR5 SDRAM; 3-cellet Litiumion |
| Model | SO DIMM 262-PIN |
| Antal åbninger | 2 |
| Hovedlager | 512 GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0 x4 - NVM Express (NVMe) |
| Type | 14"; Tastatur, touchpad |
| Opløsning | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Widescreen | Ja |
| Billedformatforhold | 16:10 |
| Billedklarhed | 300 cd/m² |
| Vandret synsvinkel | 178 |
| Lodret synsvinkel | 178 |
| Farvespektrum | 45% NTSC |
| Egenskaber | Blændfri, WideView, 86 % skærm til krop-forhold, 20 ms responshastighed (typisk), 25 ms responshastighed (maks.); Spildresistent, chiclet-tastatur, 1.5 m rejselængde, Copilot-nøgle; Dobbelt strøm (2x2); Adgangskode for harddisk, MIL-STD-810H testet, BIOS-beskyttelse, Cortana support, Absolute Persistence 2.0 (Computrace) teknologi |
| Grafik-processor | AMD Radeon 820M |
| Kamera | Ja - 1080p |
| Kameraegenskaber | Privatlivslukker, IR-kamera, Windows Hello |
| Lyd | Højttaler, array-mikrofon |
| Audiofunktioner | Output: Smart Amplification-teknologi, Audio by Dirac; Input: AI-støjannullering |
| Tastaturbagbelysning | Ja |
| Trådløs | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4 |
| Netværksinterface | Gigabit Ethernet |
| Kapacitet | 70 Wh |
| Input | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Output | 65 Watt, 20 V, 3.25 A |
| Interfacedetaljer | 2 x USB 3.2 Gen 1 ¦ 2 x USB-C 3.2 Gen 2 (supports DisplayPort Alt Mode) (Power Delivery) ¦ LAN ¦ Kombostik til hovedtelefon/mikrofon ¦ HDMI |
| Microsoft Copilot | Yes |
| Copilot+ PC | Yes |
| Farve | Tåget grå |
| Materiale af etui | Aluminium |
| Sikkerhed | Firmware Trusted Platform Module (TPM 2.0) with Secured-core PC Security Chip, fingeraftrykslæser |
| Tyveri/Indtrængningsbeskyttelse | Sikkerhedslåseåbning (kabellåse solgt separat) |
| Sikkerhedsåbningstype | Kensington nano sikkerhedsåbning |
| Udstyr inkluderet | Strømadapter |
| Dimensioner (B x D x H) | 31.27 cm x 22.71 cm x 1.8 cm |
| Vægt | 1.48 kg |
| Reparationsfærdighedsindeks | 9.9 (ud af 10) |
| TCO-certificeret | - TCO certificeret, generation 10, til bærbare computere |
| Produkt genbrugt indhold | 23 % |
| Service & Support | Begrænset garanti - 3 år - levering og afhentning |
| Pakket service | 1 års ASUS ZenCare |