ASUS ExpertBook B9 OLED B9403CVAR-KM1537XW Bærbar PC
Intel Core 7 (Serie 1) 150U / 1.8 GHz - 32 GB LPDDR5X - 1 TB SSD M.2 2280 PCIe 4.0 x4 - NVM Express (NVMe) - 14" OLED
Bærbar inkl. Office pakken home and student
=
15.010,-
DKK
(12.008,00 ekskl. moms)
Bærbar inkl. Docking Station
1x
ASUS ExpertBook B9 OLED B9403CVAR-KM1537XW Bærbar PC
1x
FG Universal Docking Station USB-C 5K - Dual 4K med 100W strømforsyning til bærbar
=
ASUS ExpertBook B9 OLED B9403CVAR-KM1537XW Bærbar PC
1x
FG Universal Docking Station USB-C 5K - Dual 4K med 100W strømforsyning til bærbar
Før
14.710,-
DKK
SPAR
100,-
DKK
14.610,-
DKK
(11.688,00 ekskl. moms)
| Produkttype | Notebook |
| Operativsystem | Windows 11 Pro |
| CPU | Intel Core 7 (Serie 1) 150U / 1.8 GHz |
| Max Turbo Speed | 5.4 GHz |
| Antal kerner | 10-core |
| Ydeevnekerner | 2 |
| Effektive Kerner | 8 |
| Cache | 12 MB |
| Funktioner | Intel Smart Cache |
| RAM | 32 GB |
| Teknologi | LPDDR5X SDRAM; 3-cellet Litiumion |
| Hovedlager | 1 TB SSD M.2 2280 PCIe 4.0 x4 - NVM Express (NVMe) |
| Type | 14" OLED; Tastatur, NumberPad |
| Opløsning | 2880 x 1800 (WQXGA+) |
| V-sync hastighed ved maks. opløsning | 90 Hz |
| Widescreen | Ja |
| Billedformatforhold | 16:10 |
| Billedklarhed | 600 cd/m² |
| Vandret synsvinkel | 178 |
| Lodret synsvinkel | 178 |
| Farvespektrum | 100% sRGB |
| Egenskaber | Blank, WideView, HDR (høj dynamisk rækkevidde), Pantone Validated, 1 ms responsrate; Spildresistent, chiclet-tastatur, 1.5 m rejselængde, Copilot-nøgle; Dobbelt strøm (2x2); Adgangskode for harddisk, indbygget NFC-chip, MIL-STD-810H testet, BIOS-beskyttelse, Absolute Persistence 2.0 (Computrace) teknologi |
| Grafik-processor | Intel Graphics |
| Kamera | Ja - 1080p |
| Kameraegenskaber | Privatlivslukker, IR-kamera, Windows Hello |
| Lyd | Højttaler, array-mikrofon |
| Overensstemmelsesstandarder | Dolby Atmos |
| Audiofunktioner | Output: Smart Amplification-teknologi; Input: AI-støjannullering |
| Tastaturbagbelysning | Ja |
| Trådløs | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 |
| Netværksinterface | Gigabit Ethernet |
| Kapacitet | 63 Wh |
| Input | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Output | 65 Watt, 20 V, 3.25 A |
| Interfacedetaljer | Kombostik til hovedtelefon/mikrofon ¦ 2 x USB4 (supports Thunderbolt 4, DisplayPort Alt Mode) (Power Delivery) ¦ USB 3.2 Gen 2 ¦ Micro-HDMI ¦ HDMI ¦ LAN (på leveret adapter) |
| Farve | Stjernesort |
| Materiale af etui | Magnesium-litium legering |
| Sikkerhed | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingeraftrykslæser |
| Tyveri/Indtrængningsbeskyttelse | Sikkerhedslåseåbning (kabellåse solgt separat) |
| Sikkerhedsåbningstype | Kensington nano sikkerhedsåbning |
| Udstyr inkluderet | Hylster, USB-C strømadapter, Micro HDMI til LAN-adapter |
| Dimensioner (B x D x H) | 31.1 cm x 21.5 cm x 1.69 cm |
| Vægt | 970 g |
| Reparationsfærdighedsindeks | 9.5 (ud af 10) |
| TCO-certificeret | - TCO Certified Notebooks 9 |
| Service & Support | Begrænset garanti - 3 år - on-site |
| Pakket service | 1 års ASUS ZenCare |