Acer Vero B277 Gbmiprx skærm - LED baglys - 27" - VESA Adaptive-Sync - IPS - 4ms
Full HD 1920x1080
Rengøringsspray til skærmen
1x
Acer Vero B277 Gbmiprx skærm - LED baglys - 27" - VESA Adaptive-Sync - IPS - 4ms
1x
Whoosh! Screen Shine Go 30ml
=
Acer Vero B277 Gbmiprx skærm - LED baglys - 27" - VESA Adaptive-Sync - IPS - 4ms
1x
Whoosh! Screen Shine Go 30ml
Før
1.738,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
1.708,-
DKK
(1.366,40 ekskl. moms)
Skærm inkl. arm beslag
1x
Acer Vero B277 Gbmiprx skærm - LED baglys - 27" - VESA Adaptive-Sync - IPS - 4ms
1x
Gear4U Monitor Arm for desk
=
Acer Vero B277 Gbmiprx skærm - LED baglys - 27" - VESA Adaptive-Sync - IPS - 4ms
1x
Gear4U Monitor Arm for desk
1.868,-
DKK
(1.494,40 ekskl. moms)
Display
| Skærm diagonal | 27" |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| HD-type | Fuld HD |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | LCD |
| Paneltype | TFT |
| Berøringsskærm | Nej |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 250 cd/m² |
| Responstid | 4 ms |
| Svartid (MPRT) | 1 ms |
| Skærm form | Flad |
| Kontrastforhold (typisk) | 1500:1 |
| Kontrastforhold (dynamisk) | 100000000:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 120 Hz |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Vis antal farver | 16.7 millioner farver |
| Pixel pitch | 0,311 x 0,311 mm |
| Pixeltæthed | 82 ppi |
| Horisontal scanningsområde | 30 - 85 kHz |
| Vertikalt scanningsområde | 55 - 75 Hz |
| Digital horisontal frekvens | 30 - 115 kHz |
| Digital vertikal frekvens | 49 - 120 Hz |
| Skærm diagonal (metrisk) | 68.6 cm |
| Farvedybde | 6 Bit |
| sRGB-dækning (typisk) | 99% |
Præstation
| NVIDIA G-SYNC | Nej |
| AMD FreeSync | Nej |
| Flimmerfri teknologi | Ja |
| Lav Blue Light teknologi | Ja |
Multimedie
| Antal højttalere | 2 |
| Udgangseffekt (RMS) | 4 W |
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
Design
| Markedspositionering | Forretning |
| Produktfarve | Sort |
| Frontkantfarve | Sort |
| Aftageligt stativ | Ja |
| Farve | Sort |
Porte & Grænseflader
| Indbygget USB-hub | Nej |
| Antal VGA-porte (D-sub) | Ja |
| HDMI | Ja |
| Antal HDMI-porte | Ja |
| HDMI-version | 1.4 |
| Antal DisplayPorts | Ja |
| DisplayPort ud-version | 1.2 |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
| Udgange til hovedtelefoner | Ja |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Slot til kabellås | Ja |
| Kabellåseslids type | Kensington |
| Højdejustering | Ja |
| Justerbar højde (maks.) | 150 mm |
| Akse | Ja |
| Pivot vinkel | -90 - 90° |
| Drejelig | Ja |
| Drejevinkel område | -60 - 60° |
| Hældningsindstilling | Ja |
| Hældningsvinkelområde | -5 - 35° |
| Skærmvisning (OSD) | Ja |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | C |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | Ikke tilgængelig |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 14 kWh |
| Strømforbrug (standby) | 0.5 W |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 612.1 mm |
| Dybde (med stativ) | 200.1 mm |
| Højde (med stativ) | 387.2 mm |
| Vægt (med stativ) | 5.64 kg |
| Bredde (uden stativ) | 612.1 mm |
| Dybde (uden stativ) | 49.1 mm |
| Højde (uden stativ) | 359 mm |
| Vægt (uden stativ) | 3.4 kg |
Emballage indhold
| Stativ inkluderet | Ja |
| Kabler inkluderet | Vekselstrøm |
Bæredygtighed
| Bæredygtighedscertifikater | EPEAT Gold, TCO |