Acer UM.GXXEE.303 computerskærm 68,6 cm (27") 2560 x 1440 pixel Wide Quad HD OLED Sort
Rengøringsspray til skærmen
1x
Acer UM.GXXEE.303 computerskærm 68,6 cm (27") 2560 x 1440 pixel Wide Quad HD OLED Sort
1x
Whoosh! Screen Shine Go 30ml
=
Acer UM.GXXEE.303 computerskærm 68,6 cm (27") 2560 x 1440 pixel Wide Quad HD OLED Sort
1x
Whoosh! Screen Shine Go 30ml
Før
10.213,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
10.183,-
DKK
(8.146,40 ekskl. moms)
Skærm inkl. arm beslag
1x
Acer UM.GXXEE.303 computerskærm 68,6 cm (27") 2560 x 1440 pixel Wide Quad HD OLED Sort
1x
Gear4U Monitor Arm for desk
=
Acer UM.GXXEE.303 computerskærm 68,6 cm (27") 2560 x 1440 pixel Wide Quad HD OLED Sort
1x
Gear4U Monitor Arm for desk
10.343,-
DKK
(8.274,40 ekskl. moms)
Display
| Skærm diagonal | 27" |
| Skærmopløsning | 2560 x 1440 pixel |
| HD-type | Wide Quad HD |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | OLED |
| Paneltype | OLED |
| LED-baggrundsbelysning | Ja |
| Berøringsskærm | Nej |
| Skærmens lysstyrke (spidsbelastning) | 1300 cd/m² |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 275 cd/m² |
| Responstid | 0.03 ms |
| Målingstype af responstid | GTG (Gray to Gray) |
| Svartid (MPRT) | 0.01 ms |
| Skærm form | Flad |
| Kontrastforhold (typisk) | 1500000:1 |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Vis antal farver | 1.073 milliarder farver |
| Pixel pitch | 0,229 x 0,229 mm |
| Pixeltæthed | 110.8 ppi |
| Skærm diagonal (metrisk) | 67 cm |
| Farvedybde | 10 Bit |
| Standard for farveskala | DCI-P3 |
| Farveområde | 99% |
Præstation
| AMD FreeSync | Ja |
| AMD FreeSync-type | FreeSync Premium |
| Flimmerfri teknologi | Ja |
Multimedie
| Antal højttalere | 2 |
| Udgangseffekt (RMS) | 10 W |
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Indbygget kamera | Nej |
Design
| Markedspositionering | Spil |
| Produktfarve | Sort |
Porte & Grænseflader
| Indbygget USB-hub | Ja |
| USB upstream port type | USB Type-B |
| Antal USB Type-B opstrømsporte | Ja |
| Antal USB type-A downstream-porte | 2 |
| Antal USB type-C downstream-porte | Ja |
| HDMI | Ja |
| Antal HDMI-porte | 2 |
| HDMI-version | 2.1 |
| Antal DisplayPorts | Ja |
| DisplayPort ud-version | 1.4 |
| Lydudgang | Ja |
| Indbygget KVM switch | Ja |
Netværk
| Ethernet LAN | Nej |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Slot til kabellås | Ja |
| Kabellåseslids type | Kensington |
| Højdejustering | Ja |
| Justerbar højde (maks.) | 150 mm |
| Akse | Ja |
| Drejelig | Ja |
| Hældningsindstilling | Ja |
| Hældningsvinkelområde | -5 - 25° |
| Skærmvisning (OSD) | Ja |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | G |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | G |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 37 kWh |
| Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer | 35 kWh |
| Strømforbrug (standby) | 0.5 W |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 604 mm |
| Dybde (med stativ) | 266 mm |
| Højde (med stativ) | 419 mm |
| Vægt (med stativ) | 6.1 kg |
| Bredde (uden stativ) | 604 mm |
| Dybde (uden stativ) | 56 mm |
| Højde (uden stativ) | 350 mm |
| Vægt (uden stativ) | 4.1 kg |
Emballeringsdata
| Pakkedybde | 200 mm |
Emballage indhold
| Kabler inkluderet | HDMI, USB Type-C |
Andre funktioner
| Certificering | MPRII |