Acer Skærm
31.5" - VA - 240 Hz - 1 ms - 2x HDMI - 16:9
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
1.782,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
1.752,-
DKK
(1.401,60 ekskl. moms)
Andre funktioner
| Antal understøttede skærme | 1 |
| Lyd (L, R) indgang | Ja |
| Funktioner | Acer Adaptive Contrast Management (ACM) |
Præstation
| Skærmoverflade | Matte |
| AMD FreeSync | AMD FreeSync Premium |
| AMD FreeSync-type | FreeSync Premium |
Multimedie
| Indbyggede højttaler(e) | Ja; Ja |
| Udgangseffekt (RMS) | 4 W; 4 W |
Ergonomisk
| Hældningsvinkelområde | -5 - 20° |
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Slot til kabellås | Ja |
Porte & Grænseflader
| HDMI-version | 2,1 |
| Antal HDMI-porte | 2; 2 |
| DisplayPort-version | 1,4; 1,4 |
| Antal DisplayPorts | 1 |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja; Ja |
| Udgange til hovedtelefoner | Ja |
Strømstyring
| Strømforbrug (standby) | 0,3 W |
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | D |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | G |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 21 kWh |
| Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer | 33 kWh |
Funktioner
| Skærmoverflade | Mat |
Design
| Markedspositionering | Spil |
| Produktfarve | Sort |
Emballage indhold
| Kabler inkluderet | HDMI |
Display
| Skærm diagonal | 80 cm (31,5 tommer); 32 tommer |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel; 1920 x 1080 pixel |
| Paneltype | VA; VA |
| Responstid | 1 ms; 1 ms |
| Naturligt aspektforhold | 16:9; 16:9 |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Type af baggrundslys | LED |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 250 cd/m²; 250 cd/m² |
| Bedømmelse af skærmkrumning | 1500 R |
| Skærm form | Kurvet; Ja |
| Kontrastforhold (typisk) | 3000:1 |
| Kontrastforhold (dynamisk) | 100000000:1; 100000000:1 |
| sRGB-dækning (typisk) | 99% |
| Maksimal opdateringshastighed | 240 Hz; 240 Hz |
| High Dynamic Range (HDR) understøttet | HDR10 |
| Skærm diagonal (metrisk) | 80,01 cm |
| Skærmteknologi | LCD |
| HDR-teknologi (High Dynamic Range) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |