32" 1080P PVM Metal Case
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
2.079,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
2.049,-
DKK
(1.639,20 ekskl. moms)
Skærm inkl. arm beslag
Display
| Skærm diagonal | 81,3 cm (32") |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| HD-type | Fuld HD |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | LCD |
| Paneltype | TFT |
| LED-baggrundsbelysning | Ja |
| Berøringsskærm | Nej |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 350 cd/m² |
| Skærmens lysstyrke | 350 cd/m² |
| Responstid | 5 ms |
| Skærm form | Flad |
| Understøttede videotilstande | 1080p |
| Billedformat | 16:9 |
| Kontrastforhold (typisk) | 1300:1 |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Vis antal farver | 16.7 millioner farver |
| Pixel pitch | 0,51075 x 0,51075 mm |
| 3D | Ja |
Præstation
| NVIDIA G-SYNC | Nej |
| AMD FreeSync | Nej |
| Driftstimer (timer/dage) | 24/7 |
Multimedie
| Antal højttalere | 2 |
| Udgangseffekt (RMS) | 6 W |
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Megapixel | 2 MP |
| Indbygget kamera | Ja |
Design
| Markedspositionering | Industriel |
| Produktfarve | Sort |
| Frontkantfarve | Sort |
Porte & Grænseflader
| Antal USB 2.0 type-A-porte | Ja |
| Indbygget USB-hub | Nej |
| Antal VGA-porte (D-sub) | Ja |
| HDMI | Ja |
| Antal HDMI-porte | 2 |
| HDMI-version | 2.0 |
| Udgang til hovedtelefoner | Nej |
Netværk
| Ethernet LAN | Ja |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 200 x 200 mm |
| Slot til kabellås | Nej |
| Højdejustering | Nej |
| Skærmvisning (OSD) | Ja |
| OSD-sprog | Engelsk |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | E |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | Ikke tilgængelig |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 25 kWh |
| Strømforbrug (typisk) | 40 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,4 W |
| Strømforbrug (gennemsnitlig) | 40 W |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50/60 Hz |
| Strømforsyningstype | Intern |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | -30 - 85 °C |
Emballeringsdata
| Pakkens dimensioner (BxDxH) | 875 x 197 x 570 mm |
| Pakkebredde | 875 mm |
| Pakkedybde | 197 mm |
| Pakkehøjde | 570 mm |
| Pakkevægt | 15,5 kg |
| Pakketype | Kasse |
| Monteringsbeslag inkluderet | Ja |
Emballage indhold
| Skruer inkluderet | Ja |
| Hurtig start guide | Ja |
Andre funktioner
| Dimensioner (BxDxH) | 730 x 65 x 468 mm |
| Format til analogt signal | PAL |
| Billedforbedring | DNIe digital image processing |
| Højde | 468 mm |
| Garantiperiode | 5 År |
| Bredde | 730 mm |
| Emballageindhold | Quickguide, PSU, Screws, cableholder |
| Vægt | 13 kg |
| Støjfilter | Ja; Ja |
| Dybde | 65 mm |
| Kamfilter | 3D |
| Antal USB-porte | Ja |
| Gennemsnitstid mellem fejl (MTBF) | 50000 t |
| Ethernet LAN-porte (RJ-45) | Ja |
| Certificering | EMC Class A |