16GB Memory Module
Funktioner
| Intern hukommelse | 16 GB |
| Hukommelse form faktor | 260-pin SO-DIMM |
Vægt & størrelser
| Bredde | 140 mm |
| Dybde | 80 mm |
| Højde | 30 mm |
| Vægt | 91 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 140 mm |
| Pakkedybde | 80 mm |
| Pakkehøjde | 30 mm |
| Pakkevægt | 100 g |
| Intern hukommelse | 16 GB |
| Hukommelse form faktor | 260-pin SO-DIMM |
| Bredde | 140 mm |
| Dybde | 80 mm |
| Højde | 30 mm |
| Vægt | 91 g |
| Pakkebredde | 140 mm |
| Pakkedybde | 80 mm |
| Pakkehøjde | 30 mm |
| Pakkevægt | 100 g |