16GB Memory Module
Funktioner
| Intern hukommelse | 16 GB |
| Intern hukommelsestype | DDR4 |
| Hukommelsesur hastighed | 3200 MHz |
| Hukommelse form faktor | 260-pin SO-DIMM |
| Fejlkorrigerende kode | Ingen |
| Oprindelsesland | Kina |
Vægt & størrelser
| Bredde | 160 mm |
| Dybde | 60 mm |
| Højde | 40 mm |
| Vægt | 9 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 160 mm |
| Pakkedybde | 60 mm |
| Pakkehøjde | 40 mm |
| Pakkevægt | 10 g |
Andre funktioner
| Garantiperiode | 1 År |