10'' Surveillance monitor for
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
3.032,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
3.002,-
DKK
(2.401,60 ekskl. moms)
Skærm inkl. arm beslag
=
3.162,-
DKK
(2.529,60 ekskl. moms)
Display
| Skærm diagonal | 25,6 cm (10.1") |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| HD-type | Fuld HD |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | LCD |
| Paneltype | TFT |
| LED-baggrundsbelysning | Ja |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 350 cd/m² |
| Skærmens lysstyrke | 350 cd/m² |
| Responstid | 5 ms |
| Billedformat | 16:10 |
| Kontrastforhold (typisk) | 500:1 |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Vis antal farver | 16.7 millioner farver |
| Pixel pitch | 0,63 x 0,63 mm |
| 3D | Ja |
Præstation
| Driftstimer (timer/dage) | 24/7 |
Multimedie
| Antal højttalere | 2 |
| Udgangseffekt (RMS) | 6 W |
Design
| Markedspositionering | Industriel |
| Produktfarve | Sort |
| Husmateriale | Metal |
| Frontkantfarve | Sort |
| Aftageligt stativ | Ja |
Porte & Grænseflader
| Antal VGA-porte (D-sub) | Ja |
| Antal HDMI-porte | 2 |
| HDMI-version | 2.0 |
| Komponentvideo (YPbPr/YCbCr) indgang | Ja |
| BNC-indgangsporte | Ja |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 75 x 75 mm |
| OSD-sprog | Engelsk |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | E |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | Ikke tilgængelig |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 8,3 kWh |
| Strømforbrug (typisk) | 10 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,3 W |
| Strømforsyningstype | Ekstern |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | -30 - 85 °C |
Emballeringsdata
| Pakkens dimensioner (BxDxH) | 430 x 125 x 260 mm |
| Pakkebredde | 430 mm |
| Pakkedybde | 125 mm |
| Pakkehøjde | 260 mm |
| Pakkevægt | 3 kg |
Emballage indhold
| Stativ inkluderet | Ja |
| Strømadapter inkluderet | Ja |
| Skruer inkluderet | Ja |
| Hurtig start guide | Ja |
Andre funktioner
| Dimensioner (BxDxH) | 260 x 43 x 185 mm |
| Format til analogt signal | PAL |
| Kamfilter | 3D |
| Antal USB-porte | Ja |
| Garantiperiode | 5 År |
| Vægt | 2 kg |
| Dybde | 43 mm |
| Støjfilter | Ja |
| Bredde | 260 mm |
| Billedforbedring | DNIe digital image processing |
| Højde | 185 mm |
| Gennemsnitstid mellem fejl (MTBF) | 50000 t |
| Certificering | EMC Class A |