Produkt nr: CSE-LA25TQC-R609LP
Varenummer: F21581143
billigst-pricerunner
Supermicro SCLA25TQC R609LP
Supermicro SCLA25TQC R609LP
Producent: Super Micro
Produkt nr: CSE-LA25TQC-R609LP
Varenummer: F21581143
På lager hos leverandør - leveringstid: 4-8 hverdage
(3.562,40 ekskl. moms)
Producent: Super Micro
Produkt nr: CSE-LA25TQC-R609LP
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Kraftfuld og pålidelig forstærket forlænger til din ATX
Design
Formfaktor Stativ
Type Server
Produktfarve Sort
Understøttet motherboard, formfaktorer ATX, EATX
Antal 3.5" bays 8
Antal 2.5" bays 2
Antal indvendige 3.5" båse 2
Stativ-montering Ja
Rackkapacitet 2U
Tænd/sluk-knap Ja
Knap til nulstilling Ja
LED-indikatorer HDD, Netværk, Strøm, Strømfejl, System
Certificering 80 PLUS Platinum Certified
Strømforsyning
Strømforsyning inkluderet Ja
Strømforsyning 600 W
Antal SATA stik 8
Porte & Grænseflader
Antal USB 2.0-porte 2
Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-A-porte 2
Nedkøling
Bagerste ventilatorer installeret 3x 80mm
Antal understøttede bagerste ventilatorer (maks.) 3
Understøttede diametre for bagerste ventilatorer 80 mm
Lagring
Understøttede HDD-størrelser 2.5,3.5
SSD-formfaktor 3.5"
Hot-swap Ja
Antal understøttede HHD'er 8
Driftsbetingelser
Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) 8 - 90%
Driftstemperatur (T-T) 5 - 35 °C
Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) 5 - 95%
Opbevaringstemperatur (T-T) -40 - 70 °C
Vægt & størrelser
Bredde 437 mm
Dybde 647 mm
Højde 89 mm
Vægt 14.97 kg
Emballeringsdata
Pakkebredde 610 mm
Pakkedybde 864 mm
Pakkehøjde 229 mm