Samsung VG-RPWSKIT
strømforsyning - hot-plug - 14000 Watt
Opgradere til sleeved kabler
| Enhedstype | Strømforsyning - hot-plug - indstiksmodul |
| Højde (rackenheder) | 1U |
| Understøttede netaggregater | 4 |
| Overskudsspænding | Ja |
| Skema til overskudsspænding | 3+1 |
| Indgangspænding | AC 100-120/200-277 V |
| Udgangspænding | 48 V |
| Strømkapacitet | 14000 Watt |
| Effektivitet | 90% (240 VAC) |
| Udstyr inkluderet | 6 DC outputflapper |
| Medfølgende ledninger | 6 x AC input-kabel |
| Egenskaber | Front til bag luftstrøm, 10 års LED-levetid |
| Overensstemmelsesstandarder | UL 60950-1, EMC Class A, CB 60950-1 |
| Min. driftstemperatur | -40 °C |
| Maks. driftstemperatur | 50 °C |
| Fugtighedsgrad ved brug | 5 - 95% RH |
| Lydudbredelse | 55 dBA |
| Bredde | 48.26 cm |
| Dybde | 42.95 cm |
| Højde | 4.34 cm |
| Vægt | 14.25 kg |
| Bredde ved forsendelse | 57.5 cm |
| Dybde ved forsendelse | 54 cm |
| Højde ved forsendelse | 42 cm |
| Vægt ved forsendelse | 32.7 kg |
| Designet for | Samsung The Wall IW008J-R, IW012J-R, IW016J-R |