Razer DeathAdder V2 X HyperSpeed
mus - 2.4 GHz, Bluetooth 5.1 LE
Mus inkl. musemåtte
=
Før
788,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
758,-
DKK
(606,40 ekskl. moms)
Mus
| Antal rullehjul | 1 |
| Formål | Spil |
| Enhedsgrænseflade | Bluetooth |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Bevægelsesopløsning | 14000 dpi |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Rulle type | Hjul |
| Programmerbare museknapper | Ja |
| Antal knapper | 7 |
| Antal programmerbare knapper | 7 |
| Knappernes holdbarhed (millioner klik) | 60 |
| Musens sporingshastighed | 300 tomme/sek. |
| Understøttelse af flere enheder | Ja |
| Acceleration (maks.) | 35 G |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz |
Design
| Formfaktor | Højre hånd |
| Ergonomisk designet | Ja |
| Vertikal design | Ingen |
| Produktfarve | Sort |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
Strømstyring
| Strømkilde | Batterier |
| Batteritype | AA |
| Batteriteknologi | Alkaline |
Vægt & størrelser
| Bredde | 61,7 mm |
| Dybde | 127 mm |
| Højde | 42,7 mm |
| Vægt | 103 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 54 mm |
| Pakkedybde | 100 mm |
| Pakkevægt | 202 g |
| Pakkehøjde | 156 mm |
Emballage indhold
| Modtager inkluderet | Ja |
Logistik data
| Oprindelsesland | Kina |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 8471607000 |