MSI Skærm
31.5" - 165 Hz - 0.03 ms - 2x HDMI - 16:9
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
8.797,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
8.767,-
DKK
(7.013,60 ekskl. moms)
Funktioner
| 0,1814 mm |
Præstation
| Understøttelse af VESA Adaptive Sync | Ja |
Porte & Grænseflader
| Antal HDMI-porte | 2 |
| HDMI-version | 2.1 |
| DisplayPort-version | 1.4a |
| Antal DisplayPorts | 1 |
| Antal USB type-C downstream-porte | 1 |
| Udgange til hovedtelefoner | 1 |
Strømstyring
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50/60 Hz |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 50 kWh |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0,3 W |
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | G |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 717 mm |
| Dybde (med stativ) | 242 mm |
| Højde (med stativ) | 457 mm |
| Bredde (uden stativ) | 717 mm |
| Dybde (uden stativ) | 72 mm |
| Højde (uden stativ) | 419 mm |
| Vægt (med stativ) | 9,1 kg |
| Vægt (uden stativ) | 6,3 kg |
| Højdejustering | Ja |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 990 mm |
| Pakkedybde | 200 mm |
| Pakkehøjde | 538,0 mm |
| Pakkevægt | 11,8 kg |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Hældningsvinkelområde | -5 - 15° |
| Drejevinkel område | -30 - 30° |
| Pivot vinkel | -10 - 10° |
| Slot til kabellås | Ja |
Andre funktioner
| Garantiperiode | 3 År |
Display
| Skærm diagonal | 80 cm (31,5 in) |
| Skærm diagonal (metrisk) | 80 cm |
| Synlig størrelse, horisontal | 69,9 cm |
| Synlig størrelse, vertikal | 39,5 cm |
| Skærm form | Flad |
| Skærmteknologi | QD-OLED |
| Skærmopløsning | 3840 x 2160 pixel |
| Pixel pitch | 0,1814 x 0,1814 mm |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Refresh rate range | 48-165 Hz |
| HDR-teknologi (High Dynamic Range) | DisplayHDR 400 True Black |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 250 cd/m² |
| Skærmens lysstyrke (spidsbelastning) | 1000 cd/m² |
| Kontrastforhold (typisk) | 1500000:1 |
| Horisontal scanningsområde | 30 - 390 kHz |
| Vertikalt scanningsområde | 48 - 165 Hz |
| Maksimal opdateringshastighed | 165 Hz |
| Responstid | 0,03 ms |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Skærmoverflade | Mat |
| Vis antal farver | 1,07 milliarder farver |
| Farvedybde | 10 Bit |
| NTSC-dækning (typisk) | 120,5/93,8 |
| sRGB-dækning (typisk) | 138,2/100% |
| Adobe RGB dækning | 118,4/97,5% |
| Farveskala DCI-P3 | 110,1/99% |
| BT.2020 dækning | 80,2/80,2 |