Produkt nr: 43BFL2214/12
EAN: 8718863032589
Varenummer: F22147466
billigst-pricerunner
Philips 43BFL2214 43" LED-bagbelyst LCD TV
Producent: Philips
Produkt nr: 43BFL2214/12
EAN: 8718863032589
Varenummer: F22147466
På lager - leveringstid: 1-2 hverdage, ved bestilling inden kl. 14.00
(3.736,80 ekskl. moms)
Producent: Philips
Produkt nr: 43BFL2214/12
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Bestil din Philips TV-skærm med det samme og oplev et nyt niveau af digital skiltning!
Display
Skærm diagonal 109,2 cm (43")
HD-type 4K Ultra HD
Skærmteknologi LED
Skærm form Flad
Naturligt aspektforhold 16:9
Skærmens lysstyrke 350 cd/m²
Oprindelig opdateringshastighed 50 Hz
Kontrastforhold (typisk) 1200:1
Skærm diagonal (metrisk) 108 cm
Skærmopløsning 3840 x 2160 pixel
TV-tuner
Tuner type Analog & digital
System for digitalt signalformat DVB, DVB-C, DVB-T, DVB-T2
Format til analogt signal PAL
Smart TV
Smart TV Ja
Internet TV Ja
Operativsystem installeret Android TV
Version af operativsystem 9 (Pie)
Video-apps YouTube
Musik apps YouTube Music
Lyd
Antal højttalere 2
Lyd-output kanaler 2.0 kanaler
Udgangseffekt (RMS) 20 W
Lyddekodere Dolby Atmos
Netværk
Wi-Fi Ja
Wi-Fi-standarder Wi-Fi 5 (802.11ac)
Ethernet LAN Ja
Wi-Fi Direct Ja
Design
Produktfarve Sort
VESA montering Ja
Panel montering grænseflade 100 x 200 mm
Præstation
Understøttede billedformater BMP, GIF, JPG, PNG
Video komprimeringsformater MPEG1, MPEG2, MPEG4
Understøttede lydformater AAC, MP3, WAV, WMA
Understøttede videoformater AVI, HEVC, MKV, VP9, WMV9
Understøttede undertekstformater SMI, SRT, TXT
Porte & Grænseflader
HDMI-version 2.2
Ethernet LAN-porte (RJ-45) Ja
Antal USB 2.0-porte Ja
Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-A-porte Ja
Fælles grænseflade (CI +) Ja
Common interface plus (CI+) version 1.3.2
Antal HDMI-porte 3
Administrationsfunktioner
Fungerer med Google Assistant Ja
Strømstyring
Strømforbrug (typisk) 51 W
Strømforbrug (standby) 0,3 W
Energieffektivitetsklasse (SDR) F
Energieffektivitetsklasse (HDR) Ikke tilgængelig
Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 51 kWh
Vekselstrømsindgangsspænding 220/240 V
Vekselstrømsindgangsfrekvens 50 - 60 Hz
Energieffektivitetsskala A til G
Strømforsyningstype Internal
Driftsbetingelser
Driftstemperatur (T-T) 0 - 40 °C
Vægt & størrelser
Bredde (uden stativ) 958 mm
Dybde (uden stativ) 77 mm
Højde (uden stativ) 5650 mm