LG Electronics Skærm
27" - 60 Hz - 5 ms - 2x HDMI - Hvid - 16:9
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
2.743,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
2.713,-
DKK
(2.170,40 ekskl. moms)
Præstation
| Operativsystem installeret | webOS 24 |
| Smart funktioner | Ja |
Porte & Grænseflader
| Antal HDMI-porte | 2 |
| HDMI-version | 2.0 |
| Antal USB Type-C opstrømsporte | 1 |
| USB type-C DisplayPort alternativ tilstand | Nej |
| USB strømforsyning op til | 65 W |
| Antal USB Type-B opstrømsporte | 1 |
| Antal USB type-A downstream-porte | 2 |
Multimedie
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Antal højttalere | 2 |
| Udgangseffekt (RMS) | 5 W |
Ergonomisk
| Hældningsindstilling | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
Strømstyring
| Strømforsyningstype | Ekstern |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 26 kWh |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0,5 W |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 613,2 mm |
| Dybde (med stativ) | 209,9 mm |
| Højde (med stativ) | 452 mm |
| Bredde (uden stativ) | 613,2 mm |
| Dybde (uden stativ) | 45,6 mm |
| Højde (uden stativ) | 372,6 mm |
| Vægt (med stativ) | 5,85 kg |
| Vægt (uden stativ) | 4,55 kg |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 768 mm |
| Pakkedybde | 130 mm |
| Pakkehøjde | 435 mm |
| Pakkevægt | 8,05 kg |
Design
| Produktfarve | Hvid |
Display
| Skærm diagonal | 27" |
| Skærm diagonal (metrisk) | 68,4 cm |
| Skærmopløsning | 3840 x 2160 pixel |
| Skærmteknologi | IPS |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Pixel pitch | 0,1554 x 0,1554 mm |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 350 cd/m² |
| Skærmens lysstyrke | 280 cd/m² |
| Farveområde | 90% |
| Kontrastforhold (typisk) | 1000:1 |
| Kontrastforhold (minimum) | 700:1 |
| Responstid | 5 ms |
| Maksimal opdateringshastighed | 60 Hz |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Farvedybde | 1,07 bit |
| High Dynamic Range (HDR) understøttet | Ja |
| Antirefleksskærm | Ja |