Produkt nr: LS24D300GAUXEN
EAN: 8806095802978
Varenummer: F25138155
billigst-pricerunner
Samsung S24D300GAU skærm &#45 LED baglys &#45 24" &#45 IPS &#45 5ms
EU Energy Class E
EU Energy Label
Produktdatablad
Producent: SAMSUNG
Produkt nr: LS24D300GAUXEN
EAN: 8806095802978
Varenummer: F25138155
På lager - forsendelse samme hverdag, ved bestilling inden kl. 16.00
(617,60 ekskl. moms)
Producent: SAMSUNG
Produkt nr: LS24D300GAUXEN
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Klar og præcis visning til kontorarbejde
Full HD-opløsning med 100Hz opdateringshastighed
  • 100Hz opdateringshastighed giver en mere flydende visuel oplevelse end standardskærme
  • IPS-panel sikrer brede betragtningsvinkler på 178° både horisontalt og vertikalt
  • Full HD 1920x1080 leverer et skarpt og detaljeret billede på 24 tommer
  • 5ms responstid (GTG) minimerer sløring i hurtige bevægelser på skærmen
  • VESA 100 x 100 mm gør det muligt at montere skærmen på væg eller arm
  • Tilt-justering fra -2 til 21° tillader optimering af synsvinklen efter din siddestilling
Fleksibel opsætning på arbejdspladsen
Rengøringsspray til skærmen
=
Skærm inkl. arm beslag
Display
Skærm diagonal 61 cm (24")
Skærmopløsning 1920 x 1080 pixel
HD-type Fuld HD
Naturligt aspektforhold 16:9
Skærmteknologi LCD
Paneltype IPS
LED-baggrundsbelysning Nej
Berøringsskærm Nej
Skærmens lysstyrke (typisk) 250 cd/m²
Responstid 5 ms
Målingstype af responstid GTG (Gray to Gray)
Skærm form Flad
Kontrastforhold (typisk) 1000:1
Dynamisk kontrastforhold marketing navn Mega kontrast
Maksimal opdateringshastighed 100 Hz
Synsvinkel, horisontal 178°
Synsvinkel, vertikal 178°
Vis antal farver 16.7 millioner farver
Synlig størrelse, horisontal 52,7 cm
Synlig størrelse, vertikal 29,6 cm
Skærm diagonal (metrisk) 60 cm
Standard for farveskala NTSC
NTSC-dækning (typisk) 72%
Præstation
NVIDIA G-SYNC Nej
AMD FreeSync Nej
Flimmerfri teknologi Ja
Multimedie
Indbyggede højttaler(e) Nej
Indbygget mikrofon Nej
Indbygget kamera Nej
Design
Markedspositionering Forretning
Produktfarve Sort
Porte & Grænseflader
Indbygget USB-hub Nej
Antal VGA-porte (D-sub) Ja
HDMI Ja
Antal HDMI-porte Ja
HDMI-version 1.4
Udgang til hovedtelefoner Nej
Netværk
Wi-Fi Nej
Ethernet LAN Nej
Ergonomisk
VESA montering Ja
Panel montering grænseflade 100 x 100 mm
Højdejustering Nej
Hældningsindstilling Ja
Hældningsvinkelområde -2 - 21°
Skærmvisning (OSD) Nej
Strømstyring
Energieffektivitetsklasse (SDR) E
Energieffektivitetsklasse (HDR) Ikke tilgængelig
Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 15 kWh
Strømforbrug (typisk) 15 W
Strømforbrug (standby) 0,5 W
Strømforbrug (maks.) 25 W
Strømforbrug (slukket) 0,3 W
Vekselstrømsindgangsspænding 100 - 240 V
Strømforsyningstype Ekstern
Energieffektivitetsskala A til G
Driftsbetingelser
Driftstemperatur (T-T) 10 - 40 °C
Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) 10 - 80%
Vægt & størrelser
Bredde (med stativ) 540,7 mm
Dybde (med stativ) 175,1 mm
Højde (med stativ) 428,5 mm
Vægt (med stativ) 2,4 kg
Bredde (uden stativ) 540,7 mm
Dybde (uden stativ) 36,2 mm
Højde (uden stativ) 320,4 mm
Vægt (uden stativ) 2 kg
Emballeringsdata
Pakkebredde 636 mm
Pakkedybde 363 mm
Pakkehøjde 100 mm