Produkt nr: 9S6-3PC3CM-027
EAN: 4711377153324
Varenummer: F24887042
billigst-pricerunner
MSI PRO MP275QDE 27" IPS WQHD 4ms 100Hz
Producent: MSI
Produkt nr: 9S6-3PC3CM-027
EAN: 4711377153324
Varenummer: F24887042
På lager hos leverandør - leveringstid: 4-8 hverdage
(1.427,20 ekskl. moms)
Producent: MSI
Produkt nr: 9S6-3PC3CM-027
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Opdag produktiviteten med MSI PRO MP275QDE 27\" Office Monitor TFT.
Rengøringsspray til skærmen
=
Skærm inkl. arm beslag
Display
Skærm diagonal 27"
Skærmopløsning 2560 x 1440 pixel
HD-type Wide Quad HD
Naturligt aspektforhold 16:9
Skærmteknologi LCD
Paneltype IPS
LED-baggrundsbelysning Ja
Berøringsskærm Nej
Skærmens lysstyrke (typisk) 300 cd/m²
Responstid 4 ms
Målingstype af responstid GTG (Gray to Gray)
Svartid (MPRT) 1 ms
Antirefleksskærm Ja
Skærm form Flad
Kontrastforhold (typisk) 1300:1
Kontrastforhold (dynamisk) 100000000:1
Maksimal opdateringshastighed 100 Hz
Synsvinkel, horisontal 178°
Synsvinkel, vertikal 178°
Vis antal farver 1,07 milliarder farver
Pixel pitch 0,2331 x 0,2331 mm
Horisontal scanningsområde 71,04 - 186,3 kHz
Vertikalt scanningsområde 48 - 180 Hz
Synlig størrelse, horisontal 596.74 mm
Synlig størrelse, vertikal 335.66 mm
Skærm diagonal (metrisk) 69 cm
High Dynamic Range (HDR) understøttet Ja
Farvedybde 10 Bit
Standard for farveskala Adobe RGB, DCI-P3, NTSC, Rec. 2020, Rec. 709, sRGB
sRGB-dækning (typisk) 105%
NTSC-dækning (typisk) 87%
Adobe RGB dækning 85%
BT.2020 dækning 58%
Farveskala DCI-P3 79%
Præstation
Understøttelse af VESA Adaptive Sync Ja
Flimmerfri teknologi Ja
Lav Blue Light teknologi Ja
Multimedie
Antal højttalere 2
Udgangseffekt (RMS) 4 W
Indbyggede højttaler(e) Ja
Design
Markedspositionering Forretning
Produktfarve Sort
Rammeløst design Ja
Farve Sort
Porte & Grænseflader
HDMI Ja
Antal HDMI-porte 2
HDMI-version 2.0b
Antal DisplayPorts Ja
DisplayPort-version 1.2a
Udgang til hovedtelefoner Ja
HDCP Ja
HDCP-version 2.3
Ergonomisk
VESA montering Ja
Panel montering grænseflade 100 x 100 mm
Kan monteres på væggen Ja
Slot til kabellås Ja
Kabellåseslids type Kensington
Højdejustering Nej
Hældningsindstilling Ja
Hældningsvinkelområde -5 - 20°
Strømstyring
Energieffektivitetsklasse (SDR) F
Energieffektivitetsklasse (HDR) G
Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 26 kWh
Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer 29 kWh
Strømforbrug (typisk) 38 W
Strømforbrug (standby) 0.5 W
Strømforbrug (slukket) 0.3 W
Vekselstrømsindgangsspænding 100 - 240 V
Vekselstrømsindgangsfrekvens 50/60 Hz
Strømforsyningstype Intern
Vægt & størrelser
Bredde (med stativ) 614 mm
Dybde (med stativ) 207 mm
Højde (med stativ) 456.7 mm
Vægt (med stativ) 4.1 kg
Bredde (uden stativ) 614 mm
Dybde (uden stativ) 55.9 mm
Højde (uden stativ) 361 mm
Vægt (uden stativ) 3.66 kg
Emballeringsdata
Pakkebredde 708 mm
Pakkedybde 146 mm
Pakkehøjde 480 mm