Lenovo ThinkVision T27p-30 skærm - WLED - 27" - IPS - 4ms,14ms,6ms
4K 3840x2160 ved 60Hz
Produktdatablad
Rengøringsspray til skærmen
1x
Lenovo ThinkVision T27p-30 skærm - WLED - 27" - IPS - 4ms,14ms,6ms
1x
Whoosh! Screen Shine Go 30ml
=
Lenovo ThinkVision T27p-30 skærm - WLED - 27" - IPS - 4ms,14ms,6ms
1x
Whoosh! Screen Shine Go 30ml
Før
3.405,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
3.375,-
DKK
(2.700,00 ekskl. moms)
Skærm inkl. arm beslag
1x
Lenovo ThinkVision T27p-30 skærm - WLED - 27" - IPS - 4ms,14ms,6ms
1x
Gear4U Monitor Arm for desk
=
Lenovo ThinkVision T27p-30 skærm - WLED - 27" - IPS - 4ms,14ms,6ms
1x
Gear4U Monitor Arm for desk
3.535,-
DKK
(2.828,00 ekskl. moms)
Display
| Skærm diagonal | 68,6 cm (27") |
| Skærmopløsning | 3840 x 2160 pixel |
| HD-type | 4K Ultra HD |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | LED |
| Paneltype | IPS |
| LED-baggrundsbelysning | Ja |
| Type af baggrundslys | W-LED |
| Berøringsskærm | Nej |
| Skærmens lysstyrke (spidsbelastning) | 350 cd/m² |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 180 cd/m² |
| Responstid | 6 ms |
| Antirefleksskærm | Ja |
| Skærm form | Flad |
| Kontrastforhold (typisk) | 1300:1 |
| Kontrastforhold (dynamisk) | 3000000:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 60 Hz |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Vis antal farver | 1,07 milliarder farver |
| Responstid (hurtig) | 4 ms |
| Pixel pitch | 0,155 x 0,155 mm |
| Pixeltæthed | 163 ppi |
| Synlig størrelse, horisontal | 59,7 cm |
| Synlig størrelse, vertikal | 33,6 cm |
| Farvedybde | 10 Bit |
| Standard for farveskala | sRGB |
| Farveområde | 99% |
| sRGB-dækning (typisk) | 99% |
Præstation
| NVIDIA G-SYNC | Nej |
| AMD FreeSync | Nej |
Multimedie
| Indbyggede højttaler(e) | Nej |
| Indbygget mikrofon | Nej |
| Indbygget kamera | Nej |
Design
| Produktfarve | Sort |
| Farvenavn | Black |
| Aftageligt stativ | Ja |
| Farve | Sort |
Porte & Grænseflader
| Indbygget USB-hub | Ja |
| USB-hub-version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB upstream port type | USB Type-C |
| Antal upstream-porte | Ja |
| Antal USB Type-C opstrømsporte | Ja |
| Antal USB type-A downstream-porte | 3 |
| USB type-C DisplayPort alternativ tilstand | Ja |
| USB strømforsyning | Ja |
| USB strømforsyning op til | 90 W |
| HDMI | Ja |
| Antal HDMI-porte | Ja |
| HDMI-version | 2.0 |
| Antal DisplayPorts | Ja |
| DisplayPort-version | 1.4 |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
| Udgange til hovedtelefoner | Ja |
| Tilslutning af hovedtelefoner | 3,5 mm |
Netværk
| Ethernet LAN | Ja |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Forbedret kabelstyring | Ja |
| Slot til kabellås | Ja |
| Kabellåseslids type | Kensington |
| Højdejustering | Ja |
| Justerbar højde (maks.) | 15,5 cm |
| Akse | Ja |
| Pivot vinkel | -90 - 90° |
| Drejelig | Ja |
| Drejevinkel område | -45 - 45° |
| Hældningsindstilling | Ja |
| Hældningsvinkelområde | -5 - 23,5° |
| Skærmvisning (OSD) | Ja |
Strømstyring
| Strømforbrug (typisk) | 35 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
| Strømforbrug (maks.) | 165 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0,3 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50 - 60 Hz |
| Strømforsyningstype | Intern |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 613,6 mm |
| Dybde (med stativ) | 204,5 mm |
| Højde (med stativ) | 545,4 mm |
| Vægt (med stativ) | 7,3 kg |
| Bredde (uden stativ) | 613,6 mm |
| Dybde (uden stativ) | 50 mm |
| Højde (uden stativ) | 363,5 mm |
| Vægt (uden stativ) | 5,3 kg |
| Facet bredde (side) | 2 mm |
| Facet bredde (øverste) | 2 mm |
| Facet bredde (bund) | 1,8 cm |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 690 mm |
| Pakkedybde | 525 mm |
| Pakkehøjde | 148 mm |
| Pakkevægt | 10,4 kg |
Emballage indhold
| Stativ inkluderet | Ja |
| Kabler inkluderet | USB Type-C |
| Strømkabellængde | 1,8 m |
Andre funktioner
| Kompatible operativsystemer | Windows 10, Windows 11 |
| Certificering | Energy Star Certified, TCO 9.0, TCO Edge 2.0, EPEAT Gold, RoHS Eyesafe Display, TÜV Low Blue Light (Hardware solution), TÜV Rheinland Low Blue Light, TÜV Rheinland Flicker Free, TÜV Rheinland Eye Comfort |