Acer Vero B247Y Gbmiprzx skærm - LED baglys - 24" - VESA Adaptive-Sync - IPS - 4ms
Full HD 1920x1080 ved 120Hz
Rengøringsspray til skærmen
1x
Acer Vero B247Y Gbmiprzx skærm - LED baglys - 24" - VESA Adaptive-Sync - IPS - 4ms
1x
Whoosh! Screen Shine Go 30ml
=
Acer Vero B247Y Gbmiprzx skærm - LED baglys - 24" - VESA Adaptive-Sync - IPS - 4ms
1x
Whoosh! Screen Shine Go 30ml
Før
1.630,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
1.600,-
DKK
(1.280,00 ekskl. moms)
Skærm inkl. arm beslag
1x
Acer Vero B247Y Gbmiprzx skærm - LED baglys - 24" - VESA Adaptive-Sync - IPS - 4ms
1x
Gear4U Monitor Arm for desk
=
Acer Vero B247Y Gbmiprzx skærm - LED baglys - 24" - VESA Adaptive-Sync - IPS - 4ms
1x
Gear4U Monitor Arm for desk
1.760,-
DKK
(1.408,00 ekskl. moms)
Display
| Skærm diagonal | 23.8" |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| HD-type | Fuld HD |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Paneltype | IPS |
| LED-baggrundsbelysning | Ja |
| Berøringsskærm | Nej |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 250 cd/m² |
| Responstid | 4 ms |
| Antirefleksskærm | Ja |
| Skærm form | Flad |
| Kontrastforhold (typisk) | 1000:1 |
| Kontrastforhold (dynamisk) | 100000000:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 75 Hz |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Vis antal farver | 16.7 millioner farver |
| Pixel pitch | 0,28 x 0,28 mm |
| Skærm diagonal (metrisk) | 60.5 cm |
| Farvedybde | 6 Bit |
| NTSC-dækning (typisk) | 72% |
Præstation
| Understøttelse af VESA Adaptive Sync | Ja |
Multimedie
| Antal højttalere | 2 |
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Indbygget kamera | Nej |
Design
| Produktfarve | Sort |
| Oplyst stand | Nej |
| Farve | Sort |
Porte & Grænseflader
| Indbygget USB-hub | Ja |
| USB upstream port type | USB Type-B |
| Antal upstream-porte | Ja |
| Antal USB Type-B opstrømsporte | Ja |
| Antal VGA-porte (D-sub) | Ja |
| HDMI | Ja |
| Antal HDMI-porte | Ja |
| HDMI-version | 1.4 |
| Antal DisplayPorts | Ja |
| DisplayPort ud-version | 1.2 |
| Lydindgang | Ja |
| Lydudgang | Ja |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
| Udgange til hovedtelefoner | Ja |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Kan monteres på væggen | Ja |
| Højdejustering | Ja |
| Justerbar højde (maks.) | 120 mm |
| Drejelig | Ja |
| Drejevinkel område | -45 - 45° |
| Hældningsindstilling | Ja |
| Hældningsvinkelområde | -5 - 25° |
Strømstyring
| Strømforbrug (typisk) | 17 W |
| Strømforbrug (standby) | 0.5 W |
| Strømforbrug (maks.) | 30 W |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 540.3 mm |
| Dybde (med stativ) | 193.2 mm |
| Højde (med stativ) | 499.5 mm |
| Vægt (med stativ) | 5.47 kg |
| Bredde (uden stativ) | 540.3 mm |
| Dybde (uden stativ) | 65.3 mm |
| Højde (uden stativ) | 323.2 mm |
| Vægt (uden stativ) | 3.52 kg |
Emballage indhold
| Stativ inkluderet | Ja |
| Kabler inkluderet | DisplayPort, HDMI, Strøm, USB |
Bæredygtighed
| Bæredygtighedscertifikater | EPEAT Gold, TCO |