Acer B8 B278U G computerskærm 68,6 cm (27") 2560 x 1440 pixel Quad HD LCD Sort
Rengøringsspray til skærmen
1x
Acer B8 B278U G computerskærm 68,6 cm (27") 2560 x 1440 pixel Quad HD LCD Sort
1x
Whoosh! Screen Shine Go 30ml
=
Acer B8 B278U G computerskærm 68,6 cm (27") 2560 x 1440 pixel Quad HD LCD Sort
1x
Whoosh! Screen Shine Go 30ml
Før
3.388,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
3.358,-
DKK
(2.686,40 ekskl. moms)
Skærm inkl. arm beslag
1x
Acer B8 B278U G computerskærm 68,6 cm (27") 2560 x 1440 pixel Quad HD LCD Sort
1x
Gear4U Monitor Arm for desk
=
Acer B8 B278U G computerskærm 68,6 cm (27") 2560 x 1440 pixel Quad HD LCD Sort
1x
Gear4U Monitor Arm for desk
3.518,-
DKK
(2.814,40 ekskl. moms)
Display
| Skærm diagonal | 27" |
| Skærmopløsning | 2560 x 1440 pixel |
| HD-type | Quad HD |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | LCD |
| Paneltype | IPS |
| Berøringsskærm | Nej |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 350 cd/m² |
| Responstid | 4 ms |
| Antirefleksskærm | Ja |
| Skærm form | Flad |
| Kontrastforhold (typisk) | 1000:1 |
| Kontrastforhold (dynamisk) | 100000000:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 120 Hz |
| Skærm diagonal (metrisk) | 68.6 cm |
| High Dynamic Range (HDR) understøttet | Ja |
| HDR-teknologi (High Dynamic Range) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Standard for farveskala | NTSC |
| NTSC-dækning (typisk) | 72% |
Multimedie
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Indbygget mikrofon | Ja |
| Indbygget kamera | Ja |
Design
| Markedspositionering | Forretning |
| Produktfarve | Sort |
Porte & Grænseflader
| Indbygget USB-hub | Ja |
| USB upstream port type | USB Type-B |
| Antal USB Type-B opstrømsporte | Ja |
| Antal USB type-C downstream-porte | Ja |
| HDMI | Ja |
| Antal HDMI-porte | Ja |
| HDMI-version | 2.0 |
| Antal DisplayPorts | 2 |
| DisplayPort-version | 1.4 |
| Lydudgang | Ja |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
Bæredygtighed
| Bæredygtighedscertifikater | EPEAT Gold, TCO |
Andre funktioner
| Delta E | 2 |
| Adaptiv synkronisering | Ja |