Produkt nr: 39GS95QE-B.AEU
EAN: 8806084809438
Varenummer: F24860135
billigst-pricerunner
LG UltraGear 39GS95QE-B skærm &#45 39" &#45 VESA Adaptive-Sync, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-SYNC Compatible &#45 0,03ms
Producent: LG Electronics
Produkt nr: 39GS95QE-B.AEU
EAN: 8806084809438
Varenummer: F24860135
På lager hos leverandør - leveringstid: 4-8 hverdage
(6.889,60 ekskl. moms)
Producent: LG Electronics
Produkt nr: 39GS95QE-B.AEU
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Opdag en helt ny spiloplevelse med LG UltraGear 39GS95QE-B-skærmen!
Med den ekstraordinære VESA Adaptive-Sync-teknologi får du en helt jævn og flydende gamingoplevelse uden hakken eller forsinkelser. Se dine billeder komme til live i en utrolig skarphed og detaljerigdom med en opløsning på UWQHD 3440x1440 ved 240Hz.
Display
Skærm diagonal 99,1 cm (39")
Skærmopløsning 3440 x 1440 pixel
HD-type Wide Quad HD
Naturligt aspektforhold 21:9
Skærmteknologi OLED
Berøringsskærm Nej
Skærmens lysstyrke (typisk) 275 cd/m²
Responstid 0,03 ms
Antirefleksskærm Ja
Skærm form Kurvet
Kontrastforhold (typisk) 1500000:1
Maksimal opdateringshastighed 240 Hz
Synsvinkel, horisontal 178°
Synsvinkel, vertikal 178°
Vis antal farver 1,07 milliarder farver
Pixel pitch 0,231 x 0,231 mm
Skærm diagonal (metrisk) 99,1 cm
High Dynamic Range (HDR) understøttet Ja
Standard for farveskala DCI-P3
Farveområde 98,5%
Præstation
NVIDIA G-SYNC Ja
NVIDIA G-SYNC-type G-SYNC
AMD FreeSync Ja
AMD FreeSync-type FreeSync Premium Pro
Spiltilstand Ja
Smart funktioner Energibesparende
Multimedie
Lyddekodere DTS Headphone:X
Design
Markedspositionering Spil
Produktfarve Sort
Oplyst stand Ja
Farve Sort
Porte & Grænseflader
Indbygget USB-hub Ja
Antal upstream-porte Ja
Antal USB type-A downstream-porte 2
HDMI Ja
Antal HDMI-porte 2
HDMI-version 2.1
Antal DisplayPorts Ja
Udgang til hovedtelefoner Ja
Udgange til hovedtelefoner Ja
Ergonomisk
VESA montering Ja
Panel montering grænseflade 100 x 100 mm
Højdejustering Ja
Justerbar højde (maks.) 11 cm
Akse Ja
Drejelig Ja
Drejevinkel område -10 - 10°
Hældningsindstilling Ja
Hældningsvinkelområde -5 - 15°
Strømstyring
Energieffektivitetsklasse (SDR) F
Energieffektivitetsklasse (HDR) F
Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 38 kWh
Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer 38 kWh
Strømforbrug (maks.) 0,5 W
Strømforbrug (slukket) 0,3 W
Vekselstrømsindgangsspænding 100 - 240 V
Vekselstrømsindgangsfrekvens 50/60 Hz
Strømforsyningstype Ekstern
Energieffektivitetsskala A til G
Kode for europæisk produktregister for energimærkning (EPREL) 1883967
Vægt & størrelser
Bredde (med stativ) 889 mm
Dybde (med stativ) 309,8 mm
Højde (med stativ) 612,1 mm
Vægt (med stativ) 10,4 kg
Bredde (uden stativ) 889 mm
Dybde (uden stativ) 198,1 mm
Højde (uden stativ) 403,8 mm
Vægt (uden stativ) 6,99 kg
Emballeringsdata
Pakkebredde 985,5 mm
Pakkedybde 551,1 mm
Pakkehøjde 337,8 mm