Produkt nr: 27G411A-B.AEU
EAN: 8806096567449
Varenummer: F25422864
billigst-pricerunner
LG 27G411A-B computerskærm 68,6 cm (27") 1920 x 1080 pixel Fuld HD LCD Sort
Producent: LG Electronics
Produkt nr: 27G411A-B.AEU
EAN: 8806096567449
Varenummer: F25422864
På lager hos leverandør - leveringstid: 12-13 hverdage
(779,20 ekskl. moms)
Producent: LG Electronics
Produkt nr: 27G411A-B.AEU
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Få den ultimative skærmoplevelse med LG 27G411A-B computerskærmen!
Rengøringsspray til skærmen
=
Display
Skærm diagonal 68,6 cm (27")
Skærmopløsning 1920 x 1080 pixel
HD-type Fuld HD
Naturligt aspektforhold 16:9
Skærmteknologi LCD
Paneltype IPS
LED-baggrundsbelysning Ja
Type af baggrundslys Kant LED
Berøringsskærm Nej
Skærmens lysstyrke (typisk) 250 cd/m²
Responstid 5 ms
Målingstype af responstid GTG (Gray to Gray)
Svartid (MPRT) Ja
Skærmoverflade Mat
Antirefleksskærm Ja
Skærm form Flad
Kontrastforhold (typisk) 1500:1
Maksimal opdateringshastighed 144 Hz
Synsvinkel, horisontal 178°
Synsvinkel, vertikal 178°
Vis antal farver 16.7 millioner farver
Responstid (hurtig) Ja
Pixel pitch 0,3114 x 0,3114 mm
Pixeltæthed 82 ppi
Skærm diagonal (metrisk) 68,5 cm
High Dynamic Range (HDR) understøttet Ja
HDR-teknologi (High Dynamic Range) High Dynamic Range 10 (HDR10)
Farvedybde 24 Bit
Standard for farveskala sRGB
Farveområde 99%
sRGB-dækning (typisk) 99%
Præstation
NVIDIA G-SYNC Ja
NVIDIA G-SYNC-type G-SYNC Compatible
AMD FreeSync Ja
AMD FreeSync-type FreeSync
Understøttelse af VESA Adaptive Sync Nej
Flimmerfri teknologi Ja
Lav Blue Light teknologi Ja
Spiltilstand Ja
Multimedie
Indbyggede højttaler(e) Nej
Indbygget mikrofon Nej
Indbygget kamera Nej
Design
Markedspositionering Spil
Produktfarve Sort
Renoveret Nej
Aftageligt stativ Ja
Farve Sort
Porte & Grænseflader
Indbygget USB-hub Nej
HDMI Ja
Antal HDMI-porte Ja
HDMI-version 2.2
Antal DisplayPorts Ja
DisplayPort-version 1.4
Udgang til hovedtelefoner Ja
Indbygget KVM switch Nej
HDCP Ja
HDCP-version 2.2
Netværk
Wi-Fi Nej
Bluetooth Nej
Ethernet LAN Nej
Ergonomisk
VESA montering Ja
Panel montering grænseflade 100 x 100 mm
Kan monteres på væggen Ja
Forbedret kabelstyring Ja
Slot til kabellås Nej
Højdejustering Nej
Hældningsindstilling Ja
Skærmvisning (OSD) Nej
Strømstyring
Energieffektivitetsklasse (SDR) E
Energieffektivitetsklasse (HDR) F
Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 20 kWh
Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer 22 kWh
Strømforbrug (standby) 0,5 W
Strømforbrug (slukket) 0,3 W
Vekselstrømsindgangsspænding 100 - 240 V
Vekselstrømsindgangsfrekvens 50/60 Hz
Strømforsyningstype Intern
Energieffektivitetsskala A til G
Kode for europæisk produktregister for energimærkning (EPREL) 2391926
Vægt & størrelser
Bredde (med stativ) 611,5 mm
Dybde (med stativ) 220 mm
Højde (med stativ) 452,4 mm
Vægt (med stativ) 3,8 kg
Bredde (uden stativ) 611,5 mm
Dybde (uden stativ) 38,5 mm
Højde (uden stativ) 357,8 mm
Vægt (uden stativ) 2,9 kg
Emballeringsdata
Pakkebredde 690 mm
Pakkedybde 430 mm
Pakkehøjde 141 mm