Lenovo Bærbar PC
Intel Core 5 (Serie 2) 210H / 2.2 GHz - 16 GB DDR5 - 512 GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0 x4 - NVM Express (NVMe) - 14" IPS
Bærbar inkl. Office pakken home and student
Bærbar inkl. Docking Station
1x
Lenovo Bærbar PC
1x
FG Universal Docking Station USB-C 5K - Dual 4K med 100W strømforsyning til bærbar
=
Lenovo Bærbar PC
1x
FG Universal Docking Station USB-C 5K - Dual 4K med 100W strømforsyning til bærbar
Før
8.987,-
DKK
SPAR
100,-
DKK
8.887,-
DKK
(7.109,60 ekskl. moms)
| Produkttype | Notebook |
| Operativsystem | Windows 11 Pro |
| CPU | Intel Core 5 (Serie 2) 210H / 2.2 GHz |
| Antal kerner | 8-core |
| Cache | 12 MB |
| Funktioner | Integreret hukommelsescontroller |
| RAM | 16 GB |
| Maks. understøttet RAM | 64 GB |
| Teknologi | DDR5 SDRAM; Litium-polymer |
| Model | SO DIMM 262-PIN |
| Antal åbninger | 2 |
| Hovedlager | 512 GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0 x4 - NVM Express (NVMe) |
| Type | 14" - IPS; Tastatur, touchpad |
| Opløsning | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Widescreen | Ja |
| Billedformatforhold | 16:10 |
| Grafik-processor | Intel Graphics |
| Kamera | Ja - 1080p |
| Kameraegenskaber | Privatlivslukker, fikseret fokus, Windows Hello |
| Lyd | Stereohøjttalere, dobbelt array-mikrofon |
| Codec | Realtek ALC3287 |
| Overensstemmelsesstandarder | High Definition Audio |
| Trådløs | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E) |
| Egenskaber | Dobbelt strøm (2x2); MIL-STD-810H testet |
| Kapacitet | 45 Wh |
| Input | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Materiale af etui | Aluminium (top) |
| Sikkerhed | Firmware Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingeraftrykslæser |
| Tyveri/Indtrængningsbeskyttelse | Sikkerhedslåseåbning (kabellåse solgt separat) |
| Sikkerhedsåbningstype | Kensington nano sikkerhedsåbning |
| Udstyr inkluderet | USB-C strømadapter |
| Lokalisering | Sprog: Engelsk |
| Dimensioner (B x D x H) | 31.35 cm x 22.4 cm |
| ENERGY STAR-certificeret | Ja |
| Service & Support | 1 års garanti |