Produkt nr: WF10-2304-00S
EAN: 5901969429435
Varenummer: F21713037
billigst-pricerunner
Lanberg
Lanberg
Producent: LANBERG
Produkt nr: WF10-2304-00S
EAN: 5901969429435
Varenummer: F21713037
På lager hos leverandør - leveringstid: 12-13 hverdage
(1.156,00 ekskl. moms)
Producent: LANBERG
Produkt nr: WF10-2304-00S
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Dit ultimative opbevaringsløsning: Lanberg rack i 4U
Funktioner
Rackkapacitet 4U
Type Vægmonteret stativ
Maksimal vægtkapacitet 20 kg
Produktfarve Sort
Materiale Metal
Kode for international beskyttelse (IP) IP20
Vægt & størrelser
Størrelse 10"
Bredde 280 mm
Dybde 310 mm
Højde 247 mm
Vægt 4.56 kg
Emballeringsdata
Pakkebredde 300 mm
Pakkedybde 340 mm
Pakkehøjde 83 mm