TRENDnet TEG-S50284
Version v1.0R - switch - 28 porte - smart - monterbar på stativ - TAA-kompatibel
Administrationsfunktioner
| Switch-type | Ikke administreret |
Porte & Grænseflader
| Basis omskiftning RJ-45 Ethernet porte, antal | 24 |
| Basis omskiftning RJ-45 Ethernet porttype | 2.5G Ethernet (100/1000/2500) |
| Antal SFP + modulslots | 4 |
Netværk
| Netværksstandarder | IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3az, IEEE 802.3bz, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z |
| 10G understøttelse | Ja |
| Fuld duplex | Ja |
| Halv dupleks | Ja |
Dataoverførsel
| Switch kapacitet | 200 Gbit/sek. |
| Hastighed for videresendelse | 148,8 Mpps |
| MAC adresselabel | 32000 entries |
| Jumbo Frames support | Ja |
| Jumbo rammer | 12000 |
| Pakke bufferlager | 2 MB |
Design
| Stativ-montering | Ja |
| Produktfarve | Sort |
| LED-indikatorer | Ja |
| Antal blæsere | 2 blæser(e) |
Præstation
| Gennemsnitstid mellem fejl (MTBF) | 426000 t |
Strømstyring
| Strømkilde | Vekselstrøm |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 90 - 264 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 47/63 Hz |
| Strømforbrug (maks.) | 38,88 W |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 50 °C |
Vægt & størrelser
| Bredde | 440 mm |
| Dybde | 196 mm |
| Højde | 44 mm |
| Vægt | 2,89 kg |
Emballage indhold
| Kabler inkluderet | Vekselstrøm |
| Hurtig start guide | Ja |
| Rack monteringskit | Ja |
Godkendelser
| Certificering | FCC CE LVD |