Switch Tenda SM105
Administrationsfunktioner
| Switch-type | Ikke administreret |
Porte & Grænseflader
| Basis omskiftning RJ-45 Ethernet porte, antal | 5 |
| Basis omskiftning RJ-45 Ethernet porttype | 2.5G Ethernet (100/1000/2500) |
Netværk
| Netværksstandarder | IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3bz, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| 10G understøttelse | Ingen |
Dataoverførsel
| Switch kapacitet | 25 Gbit/sek. |
| MAC adresselabel | 16000 entries |
Design
| Stativ-montering | Ingen |
| Stabelbar | Ingen |
Strømstyring
| Strømkilde | DC |
| Strømforsyning inkluderet | Ja |
Power over Ethernet (PoE)
| Strøm over Ethernet (PoE) | Ingen |
Vægt & størrelser
| Bredde | 142 mm |
| Dybde | 90 mm |
| Højde | 24 mm |