TP-Link TL-SF1024
switch - 24 porte
Administrationsfunktioner
| Switch-type | Ikke administreret |
Porte & Grænseflader
| Basis omskiftning RJ-45 Ethernet porte, antal | 24 |
| Basis omskiftning RJ-45 Ethernet porttype | Fast Ethernet (10/100) |
| Fast Ethernet (kobber) porte, antal | 24 |
| Strømstik | DC-in-stik |
Netværk
| Netværksstandarder | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| 10G understøttelse | Ingen |
| Understøttede kabeltyper | Cat3, Cat4, Cat5, Cat5e |
| Fuld duplex | Ja |
| Routing indtastninger | 1 |
| Flowkontrol support | Ja |
| Auto MDI/MDI-X | Ja |
Dataoverførsel
| Switch kapacitet | 4,8 Gbit/sek. |
| MAC adresselabel | 8000 entries |
| Opbevar-og-frem | Ja |
Sikkerhed
| Filtrering af MAC-adresser | Ja |
Design
| Stativ-montering | Ja |
| Stabelbar | Ingen |
| Produktfarve | Sort |
| LED-indikatorer | Aktivitet, Link |
Strømstyring
| Strømforsyning inkluderet | Ja |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50 - 60 Hz |
| Strømforbrug (typisk) | 3,53 W |
Power over Ethernet (PoE)
| Strøm over Ethernet (PoE) | Ingen |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 10 - 90% |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 5 - 90% |
Vægt & størrelser
| Bredde | 440 mm |
| Dybde | 180 mm |
| Højde | 44 mm |
Emballage indhold
| Hurtig start guide | Ja |
Tekniske detaljer
| Palle bruttovægt (hav) | 1 g |
| Pallehøjde (hav) | 1,1 cm |
| Produkter pr. forsendelseskasse (indvendig) | 11 stk |
| Pallens bruttobredde | 1 mm |
| Forsendelseskasses kassens bredde (indvendig) | 1 mm |
| Forsendelseskassens længde (indvendig) | 1 mm |
| Antal papkasser pr. palle (luft) | 11 stk |
| Pallens bruttolængde | 1 mm |
| Forsendelseskassens højde (indvendig) | 1 mm |
| Antal papkasser pr. palle (hav) | 1 stk |
| Antal pr. palle (luft) | 1 stk |
| Antal pr. palle (hav) | 1 stk |
| Antal lag pr. palle (luft) | 1 stk |
| Antal lag pr. palle (hav) | 1 stk |
| Palle bruttovægt (luft) | 1 g |
| Pallehøjde (luft) | 1,1 cm |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 1 stk |
| Forsendelsesemballage nettovægt | 1 g |
Godkendelser
| Certificering | FCC, CE, RoHS |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85176990 |