LG 27BA400-B skærm - LED baglys - 27" - IPS
Full HD 1920x1080 ved 60Hz
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
1.431,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
1.401,-
DKK
(1.120,80 ekskl. moms)
Display
| Skærm diagonal | 68,6 cm (27") |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| HD-type | Fuld HD |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Paneltype | IPS |
| Berøringsskærm | Ingen |
| Skærm form | Flad |
| Maksimal opdateringshastighed | 60 Hz |
| Skærm diagonal (metrisk) | 69 cm |
| High Dynamic Range (HDR) understøttet | Ingen |
Multimedie
| Antal højttalere | 2 |
| Udgangseffekt (RMS) | 4 W |
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
Design
| Produktfarve | Sort |
Porte & Grænseflader
| Indbygget USB-hub | Ingen |
| DVI-port | Ingen |
| HDMI | Ja |
| Antal HDMI-porte | 2 |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | E |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | Ikke tilgængelig |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 20 kWh |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0,3 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 240 V |
| Udgangsspænding for vekselstrømsadapter | 19 V |
| Strømforsyningstype | Ekstern |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
Emballage indhold
| Stativ inkluderet | Ja |
Andre funktioner
| Brandspecifikke teknologier | Super+ Resolution |
| Energieffektivitetsklasse (gammel) | A+ |