LG UltraGear 27GS75Q-B skærm - LED baglys - 27" - AMD FreeSync, NVIDIA G-SYNC Compatible - IPS - 1ms
QHD 2560x1440 : 200Hz, DisplayPort: 180Hz, HDMI: 180Hz)
Rengøringsspray til skærmen
1x
LG UltraGear 27GS75Q-B skærm - LED baglys - 27" - AMD FreeSync, NVIDIA G-SYNC Compatible - IPS - 1ms
1x
Whoosh! Screen Shine Go 30ml
=
LG UltraGear 27GS75Q-B skærm - LED baglys - 27" - AMD FreeSync, NVIDIA G-SYNC Compatible - IPS - 1ms
1x
Whoosh! Screen Shine Go 30ml
Før
1.844,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
1.814,-
DKK
(1.451,20 ekskl. moms)
Skærm inkl. arm beslag
1x
LG UltraGear 27GS75Q-B skærm - LED baglys - 27" - AMD FreeSync, NVIDIA G-SYNC Compatible - IPS - 1ms
1x
Gear4U Monitor Arm for desk
=
LG UltraGear 27GS75Q-B skærm - LED baglys - 27" - AMD FreeSync, NVIDIA G-SYNC Compatible - IPS - 1ms
1x
Gear4U Monitor Arm for desk
1.974,-
DKK
(1.579,20 ekskl. moms)
Display
| Skærm diagonal | 27" |
| Skærmopløsning | 2560 x 1440 pixel |
| HD-type | Quad HD |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Paneltype | IPS |
| Berøringsskærm | Nej |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 300 cd/m² |
| Responstid | 1 ms |
| Skærm form | Flad |
| Kontrastforhold (typisk) | 1000:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 180 Hz |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Vis antal farver | 16.7 millioner farver |
| Pixel pitch | 0,2331 x 0,2331 mm |
| High Dynamic Range (HDR) understøttet | Ja |
| HDR-teknologi (High Dynamic Range) | HDR Effect, High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| sRGB-dækning (typisk) | 99% |
Præstation
| NVIDIA G-SYNC | Ja |
| NVIDIA G-SYNC-type | G-SYNC |
| AMD FreeSync | Ja |
| AMD FreeSync-type | FreeSync |
| Understøttelse af VESA Adaptive Sync | Ja |
| Flimmerfri teknologi | Ja |
| Smart funktioner | Energibesparende |
Design
| Markedspositionering | Spil |
| Produktfarve | Sort |
Porte & Grænseflader
| HDMI | Ja |
| Antal HDMI-porte | 2 |
| Antal DisplayPorts | Ja |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Højdejustering | Ja |
| Akse | Ja |
| Hældningsindstilling | Ja |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | F |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | G |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 26 kWh |
| Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer | 40 kWh |
| Strømforbrug (standby) | 0.5 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0.3 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50/60 Hz |
| Strømforsyningstype | Ekstern |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 614.68 mm |
| Dybde (med stativ) | 254 mm |
| Højde (med stativ) | 576.58 mm |
| Vægt (med stativ) | 5.99 kg |
| Bredde (uden stativ) | 614.68 mm |
| Dybde (uden stativ) | 50.8 mm |
| Højde (uden stativ) | 370.84 mm |
| Vægt (uden stativ) | 4.08 kg |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 690.88 mm |
| Pakkedybde | 182.88 mm |
| Pakkehøjde | 497.84 mm |
| Pakkevægt | 8.39 kg |
| Pakketype | Kasse |
Andre funktioner
| Brandspecifikke teknologier | Black Stabilizer, Crosshair, DAS Mode |
| FPS-tæller | Ja |