Targus Versavu
tastatur og folio-kasse - med trackpad - QWERTZ - tysk - sort Indgangsudstyr
Tastatur
| Tastaturopsætning | QWERTZ |
| Tastatursprog | Tysk |
| Pegeredskab | Trackpad |
| Numerisk tastatur | Ingen |
| Tastatur i ø-stil | Ja |
| Multimedietaster | Ja |
Præstation
| Mærke kompatibilitet | Apple |
| Kapabilitet | iPad Air (M2) 11-inch, iPad (10th gen) 10.9-inch, iPad Air (5th and 4th gen) 10.9-inch and iPad Pro (4th, 3rd, 2nd and 1st gen) 11-inch |
| Produktfarve | Sort |
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet | 27,9 cm (11") |
| Overdækning | Ja |
| Baggrundslys | Ja |
| Justerbar baggrundsbelysning | Ja |
| Ergonomisk designet | Ja |
| Beskyttelsesfunktioner | Støvresistent, Ridseresistent |
| Tabsikker op til | 1,2 m |
| Lukketype | Magnetisk |
Porte & Grænseflader
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Enhedsgrænseflade | Bluetooth |
| Bluetooth-version | 5.0 |
Strømstyring
| Strømkilde | Batteri |
| Opladningsport til USB Type-C | Ja |
Vægt & størrelser
| Bredde | 280 mm |
| Dybde | 303 mm |
| Højde | 24 mm |
| Vægt | 330 g |
Emballage indhold
| Kabler inkluderet | USB Type-C |
| Brugervejledning | Ja |
Bæredygtighed
| Compliance-certifikater | CE, Federal Communications Commission (FCC), RoHS |