Redragon Castor Pro K631RGB-PRO-WG Wireless
Tastatur
| Forbindelsesteknologi | Kabel & trådløs |
| Enhedsgrænseflade | USB + RF Wireless + Bluetooth |
| Tastatur nøglekontakt | Mekanisk |
Design
| Produktfarve | Hvid, Grå |
Funktioner
| Kabellængde | 1,5 m |
| Anti-ghosting | Ja |
Vægt & størrelser
| Tastatur dimensioner (BxDxH) | 315 x 106 x 34 mm |
| Vægt | 460 g |
Emballeringsdata
| Pakkevægt | 760 g |
Andre funktioner
| Kapabilitet | Windows, Mac, Linux |
| Garantiperiode | 2 År |