ODY II WL KEYBOARD MOUSE BLK D
Tastatur
| Anbefalet brug | Kontor |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Enhedsgrænseflade | RF trådløst |
| Tastatur nøglekontakt | Membran |
| Tastaturopsætning | QWERTZ |
| Tastatursprog | Tysk |
| Pegeredskab | Ingen |
| Tastatur formfaktor | Fuld størrelse (100 %) |
| Numerisk tastatur | Ja |
| Tastaturnøgleprofil | Lavprofil |
| Genvejstaster | Ja |
| Multimedietaster | Ja |
| Lydløse taster | Ja |
| Tænd-/slukkontakt | Ja |
Design
| Baggrundslys | Ingen |
| Tastatur stil | Lige |
| Justerbar tastaturhøjde | Ja |
| Produktfarve | Sort |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| Materiale | Acrylonitrilbutadienstyren |
| Beskyttelsesfunktioner | Væskeafvisende |
| LED-indikatorer | Ja |
Strømstyring
| Strømkilde type | Batteri |
| Tastatur batteritype | AAA |
| Antal batterier (tastatur) | 2 |
| Batteriteknologi | Alkaline |
Mus
| Mus inkluderet | Ja |
| Formfaktor | Ambidextrous |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Bevægelsesopløsning | 1600 dpi |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Rul | Ja |
| Rulle type | Hjul |
| Rullende retning | Lodret |
| Knapfunktioner | DPI-kontakt |
| Mus batteritype | AA |
| Antal batterier (mus) | 1 |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 11 |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 13.0 Ventura, Mac OS X 14.0 Sonoma |
| Andre understøttede operativsystemer | ChromeOS |
Vægt & størrelser
| Tastatur dimensioner (BxDxH) | 422 x 136 x 37 mm |
| Tastatur vægt | 473 g |
Emballage indhold
| Antal produkter inkluderet | 2 stk |
| Modtager inkluderet | Ja |
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB Type-A |
| Modtagertype | Mikromodtager |
| Batterier inkluderet | Ja |
| Brugervejledning | Ja |
Emballeringsdata
| Pakkevægt | 546 g |
| Pakketype | Kasse |
Andre funktioner
| Garantiperiode | 2 År |