R-Go Numpad Break (Numeric Keypad), Wireless
White
Funktioner
| Formål | Laptop |
| Enhedsgrænseflade | Bluetooth |
| Pegeredskab | Ingen |
| Bluetooth-version | 5.0 |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz |
| Trådløs rækkevidde | 10 m |
| Plug and play | Ja |
| Oprindelsesland | Kina |
Design
| Materiale | Aluminium, Plast |
| Håndledsstøtte | Ingen |
| Fleksibelt tastatur | Ingen |
| Kabellængde | 1,5 m |
| LED-indikatorer | Ja |
| Produktfarve | Hvid |
Strømstyring
| Strømkilde type | Batteri |
| Batteriteknologi | Lithium polymer (LiPo) |
| Antal understøttede batterier | 1 |
| Batterikapacitet | 110 mAh; 0,407 Wh |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja |
| Mac kompabilitet | Ja |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Linux-operativsystemer | Ja |
Vægt & størrelser
| Bredde | 87 mm |
| Dybde | 139 mm |
| Højde | 10,5 mm |
| Vægt | 96 g |
Emballeringsdata
| Pakkevægt | 186 g |
Emballage indhold
| Modtager inkluderet | Ingen |
Batteri
| Batteriets vægt | 4 g |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 8471607100 |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 50 stk |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 12 kg |