LogiLink
tastatur - Num pad - trådløst
Funktioner
| Formål | Laptop |
| Enhedsgrænseflade | RF trådløst |
| Pegeredskab | Ingen |
| Antal taster på tastatur | 18 |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz |
| Trådløs rækkevidde | 10 m |
Design
| Produktfarve | Sort |
Strømstyring
| Strømkilde type | Batteri |
| Batteritype | AAA |
| Antal understøttede batterier | 1 |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 2000, Windows 2000 Professional, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 7 Starter, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8, Windows 8 Enterprise, Windows 8 Enterprise x64, Windows 8 Pro, Windows 8 Pro x64, Windows 8 x64, Windows ME, Windows Vista Business, Windows Vista Business x64, Windows Vista Enterprise, Windows Vista Enterprise x64, Windows Vista Home Basic, Windows Vista Home Basic x64, Windows Vista Home Premium, Windows Vista Home Premium x64, Windows Vista Ultimate, Windows Vista Ultimate x64, Windows XP Home, Windows XP Home x64, Windows XP Professional, Windows XP Professional x64 |
Vægt & størrelser
| Bredde | 82 mm |
| Dybde | 124 mm |
| Højde | 22 mm |
| Vægt | 70 g |
Andre funktioner
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84716060 |