HP 685
tastatur - dual mode, 3-zone layout, multi-enhed, 23 programmerbare taster, OS Auto-Detection, lavprofil tastetryk - 100% full size - Pan Nordic - sort Indgangsudstyr
Tastatur
| Anbefalet brug | Kontor; Kontor |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs; Trådløs |
| Enhedsgrænseflade | RF trådløs + Bluetooth; RF trådløs + Bluetooth |
| Tastatur nøglekontakt | Membran; Membran |
| Pegeredskab | Ingen; Ingen |
| Tastatur formfaktor | Fuld størrelse (100 %); Fuld størrelse (100 %) |
| Numerisk tastatur | Ja; Ja |
| Tasternes holdbarhed | 12 Million karakterer; 12 Million karakterer |
| Tastaturnøgleprofil | Lavprofil; Lavprofil |
| Understøttelse af flere enheder | Ja |
| Tast til andenpilot | Ja |
| Programmerbare genvejstaster | Ja |
| Nøgle rejseafstand | 2 mm; 2 mm |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz; 2.4 GHz |
| Lydløse taster | Ja |
| Oprindelsesland | Kina |
Design
| Baggrundslys | Ingen; Ingen |
| Tastatur i ø-stil | Ja; Ja |
| Håndledsstøtte | Ja |
| Produktfarve | Sort |
| LED-indikatorer | Batteri, Bluetooth; Batteri, Bluetooth |
| HP segment | Forretning |
Strømstyring
| Strømkilde type | Batteri; Batteri |
| Tastatur batteritype | AA; AA |
| Antal batterier (tastatur) | 2; 2 |
Mus
| Mus inkluderet | Ingen |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 11; Windows 10, Windows 11 |
| Understøttede Mac-operativsystemer | MacOS; MacOS |
| Minimum systemkrav | USB Type-A port; Bluetooth |
| Andre understøttede operativsystemer | ChromeOS; ChromeOS |
Bæredygtighed
| Bæredygtige teknologier og materialer | FSC-certificeret emballage; 55 % PCR-plast; Emballagen kan genanvendes |
| Overholdelse af bæredygtighed | Ja |
| Compliance-certifikater | CB, EAC, RoHS, BIS, Federal Communications Commission (FCC), BSMI |
| Bæredygtighedscertifikater | Forest Stewardship Council (FSC) |
Vægt & størrelser
| Tastatur dimensioner (BxDxH) | 442,3 x 214,4 x 35,2 mm |
| Tastatur vægt | 845 g; 845 g |
| Vægt | 845 g |
Emballage indhold
| Antal produkter inkluderet | 1 stk; 1 stk |
| Modtager inkluderet | Ja; Ja |
| Batterier inkluderet | Ja; Ja |
| Brugervejledning | Ja; Ja |
| Garantibevis | Ja |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 470 mm |
| Pakkedybde | 250 mm |
| Pakkehøjde | 50 mm |
| Pakkevægt | 1,22 kg |
Andre funktioner
| Kompatible operativsystemer | Windows 11; Windows 10; macOS; ChromeOS |
| UNSPSC-kode | 43211706 |
| Højde | 35,2 mm |
| Dybde | 214,4 mm |
| Bredde | 442,3 mm |
Logistik data
| Pallens bruttovægt | 436 kg |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 42 stk |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 6 stk |