LOGITECH MK250 Wireless Keyboard and Mouse Graphite (DE)
Tastatur
| Anbefalet brug | Universel |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Enhedsgrænseflade | RF trådløs + Bluetooth |
| Tastaturopsætning | QWERTZ |
| Tastatursprog | Tysk |
| Pegeredskab | Ingen |
| Numerisk tastatur | Ja |
| Windows taster | Ja |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ja |
| Tænd-/slukkontakt | Ja |
Design
| Baggrundslys | Ingen |
| Tastatur stil | Lige |
| Fleksibelt tastatur | Ingen |
| Justerbar tastaturhøjde | Ja |
| Produktfarve | Grafit |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| LED-indikatorer | Ja |
Funktioner
| Trådløs rækkevidde | 10 m |
Strømstyring
| Strømkilde type | Batteri |
| Tastatur batteritype | AAA |
| Antal batterier (tastatur) | 2 |
| Batteriteknologi | Alkaline |
| Batterikapacitet | 1000 mAh |
| Batteriets levetid | 12 måned(er) |
| Batteritype | AAA |
| Opladningsport til USB Type-C | Ingen |
Mus
| Mus inkluderet | Ja |
| Formfaktor | Ambidextrous |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Bevægelsesopløsning | 1000 dpi |
| Antal knapper | 3 |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Rul | Ja |
| Rulle type | Hjul |
| Rullende retning | Lodret |
| Mus batteritype | AA |
| Batteriteknologi til mus | Alkaline |
| Antal batterier (mus) | 1 |
| Musens tænd/sluk-knap | Ja |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Ja |
| Andre understøttede operativsystemer | ChromeOS |
Vægt & størrelser
| Tastatur dimensioner (BxDxH) | 369,9 x 22,8 x 136,9 mm |
| Tastatur vægt | 380 g |
| Musens dimensioner (BxDxH) | 60 x 38 x 100 mm |
| Mus vægt | 76 g |
Emballage indhold
| Antal produkter inkluderet | 2 stk |
| Batterier inkluderet | Ja |
| AC-adapter inkluderet | Ingen |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 145 mm |
| Pakkedybde | 442 mm |
| Pakkehøjde | 46 mm |
| Pakkevægt | 615,39 g |