Keychron B6 Pro
tastatur - Ultra-Slank - 100% full size - space grey Indgangsudstyr
Tastatur
| Anbefalet brug | Hjemme/kontor |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Enhedsgrænseflade | USB + RF Wireless + Bluetooth |
| Tastatur nøglekontakt | Mekanisk |
| Pegeredskab | Ingen |
| Tastatur formfaktor | Fuld størrelse (100 %) |
| Numerisk tastatur | Ja |
| Fysisk layout | ISO |
| Nøglehætte materiale | Acrylonitrilbutadienstyren |
| Nøglehætter | Double shot |
| Antal taster på tastatur | 109 |
| Tastaturnøgleprofil | Lavprofil |
| Understøttelse af flere enheder | Ja |
| Windows taster | Ja |
| Multimedietaster | Ja |
| USB stik | Ingen |
| Fingeraftrykslæser | Ingen |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz |
| Afsøgningshastighed | 90,1000 Hz |
| Bluetooth-version | 5.2 |
| Tænd-/slukkontakt | Ja |
| Nærhedssensor | Ingen |
| Sensor for omgivende lys | Ingen |
Design
| Baggrundslys | Ingen |
| Tastatur stil | Lige |
| Tastatur i ø-stil | Ja |
| Fleksibelt tastatur | Ingen |
| Ergonomisk designet | Ja |
| Håndledsstøtte | Ingen |
| Justerbar tastaturhøjde | Ingen |
| Produktfarve | Grå |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| Materiale | Acrylonitrilbutadienstyren |
Funktioner
| USB-stik type | USB Type-A, USB Type-C |
| Aftageligt kabel | Ja |
| Telefondock | Ingen |
| Udtrækkelig smartphoneholder | Ingen |
| Mobil enhedsholder | Ingen |
| Anti-ghosting | Ja |
Strømstyring
| Strømkilde type | Batteri, USB |
| Tastatur batteritype | Indbygget batteri |
| Batteriteknologi | Lithium polymer (LiPo) |
| Batterikapacitet | 800 mAh |
| Genopladelig | Ja |
| Opladningstid for batteri | 2,5 t |
Mus
| Mus inkluderet | Ingen |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Mac-operativsystemer | MacOS |
| Understøttede Linux-operativsystemer | Ja |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | -10 - 50 °C |
Vægt & størrelser
| Tastatur dimensioner (BxDxH) | 429 x 130 x 14,5 mm |
| Tastatur vægt | 623 g |
Emballage indhold
| Antal produkter inkluderet | 1 stk |
| Modtager inkluderet | Ja |
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB Type-A |
| Adaptere inkluderet | USB |