HP 725
tastatur - multi-enhed, genopladelig, drevet af superkondensator full size - QWERTY - Pan Nordic - nattesort Indgangsudstyr
Tastatur
| Anbefalet brug | Hjemme/kontor; Hjemme/kontor |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs; Trådløs |
| Enhedsgrænseflade | RF trådløs + Bluetooth; RF trådløs + Bluetooth |
| Pegeredskab | Ingen; Ingen |
| Tastatur formfaktor | Fuld størrelse (100 %); Fuld størrelse (100 %) |
| Tasternes holdbarhed | 10 Million karakterer; 10 Million karakterer |
| Tastaturnøgleprofil | Lavprofil; Lavprofil |
| Understøttelse af flere enheder | Ja |
| Windows taster | Ja; Ja |
| Tast til andenpilot | Ja |
| Programmerbare genvejstaster | Ja |
| Multimedietaster | Ja; Ja |
| Lydløse taster | Ja |
| Oprindelsesland | Kina |
Design
| Baggrundslys | Ingen; Ingen |
| Produktfarve | Sort |
| HP segment | Forretning |
Funktioner
| USB-stik type | USB Type-A; USB Type-A |
Strømstyring
| Strømkilde type | Batteri; Batteri |
| Tastatur batteritype | Indbygget batteri; Indbygget batteri |
| Batteriets levetid | 2 måned(er); 2 måned(er) |
Batteri
| Genopladeligt batteri | Ja |
Mus
| Mus inkluderet | Ingen |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 11; Windows 10, Windows 11 |
| Understøttede Mac-operativsystemer | MacOS; MacOS |
| Minimum systemkrav | USB Type-A port; Bluetooth |
| Andre understøttede operativsystemer | ChromeOS; ChromeOS |
Bæredygtighed
| Overholdelse af bæredygtighed | Ja |
| Bæredygtighedscertifikater | Forest Stewardship Council (FSC) |
| Compliance-certifikater | CB, EAC, RoHS, BIS, Federal Communications Commission (FCC), BSMI |
| Bæredygtige teknologier og materialer | FSC-certificeret emballage; 60 % genbrugsplastik; Emballagen kan genanvendes |
Vægt & størrelser
| Tastatur dimensioner (BxDxH) | 420,47 x 120,7 x 17,66 mm |
| Vægt | 499 g |
Emballage indhold
| Antal produkter inkluderet | 1 stk; 1 stk |
| AC-adapter inkluderet | Ingen; Ingen |
| Garantibevis | Ja |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 435 mm |
| Pakkedybde | 162 mm |
| Pakkehøjde | 25 mm |
| Pakkevægt | 714 g |
Andre funktioner
| Bredde | 420,5 mm |
| Kompatible operativsystemer | Windows 11; Windows 10; macOS; ChromeOS |
| Dybde | 120,7 mm |
| UNSPSC-kode | 43211706 |
| Højde | 17,7 mm |
Logistik data
| Pallens bruttovægt | 8 kg |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 800 stk |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 80 stk |