Razer Cobra
mus - letvægt - USB
Mus inkl. musemåtte
=
Før
698,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
668,-
DKK
(534,40 ekskl. moms)
Mus
| Antal rullehjul | Ja |
| Formål | Spil |
| Enhedsgrænseflade | USB Type-A |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Bevægelsesopløsning | 8500 dpi |
| Rulle type | Hjul |
| Antal knapper | 6 |
| Musens sporingshastighed | 30 tomme/sek. |
| Acceleration (maks.) | 35 G |
Design
| Formfaktor | Højre hånd |
| Produktfarve | Sort |
| Belysning | Ja |
Ergonomisk
| Kabellængde | 1,8 m |
Strømstyring
| Strømkilde | Kabel |
Vægt & størrelser
| Bredde | 38,1 mm |
| Dybde | 119,6 mm |
| Højde | 62,5 mm |
| Vægt | 58 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | Ja |
| Pakkebredde | 100 mm |
| Pakkedybde | 155 mm |
| Pakkevægt | 150 g |
| Pakkehøjde | 50 mm |
Logistik data
| Oprindelsesland | Kina |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 8471607000 |
| Produkter pr. palle | 700 stk |
Andre funktioner
| Pakkevægt | 150 kg |