Logitech MX Anywhere 2S
mus
Mus inkl. musemåtte
=
Før
1.020,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
990,-
DKK
(792,00 ekskl. moms)
Mus
| Antal rullehjul | 1 |
| Rullende retning | Lodret |
| Formål | Kontor |
| Enhedsgrænseflade | Bluetooth |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Laser |
| Bevægelsesopløsning | 4000 dpi |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Rulle type | Hjul |
| Antal knapper | 7 |
| Knapfunktioner | Forlæns |
| Brugerdefinerbar bevægelsesopløsning | Ja |
| Understøttelse af flere enheder | Ja |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ja |
| Bluetooth-version | 4.0 |
| Sensortype | Darkfield |
Design
| Formfaktor | Højre hånd |
| Produktfarve | Grafit |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| LED-indikatorer | Ja |
Ergonomisk
| Trådløs rækkevidde | 10 m |
Strømstyring
| Strømkilde | Batterier |
| Genopladelig | Ja |
| Batteritype | Indbygget batteri |
| Batteriteknologi | Lithium polymer (LiPo) |
| Batterikapacitet | 500 mAh |
| Batterilevetid (maks.) | 1680 t |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8 |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 13.0 Ventura, Mac OS X 14.0 Sonoma |
Vægt & størrelser
| Bredde | 61,6 mm |
| Dybde | 100,3 mm |
| Højde | 34,4 mm |
| Vægt | 106 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
Emballage indhold
| Brugervejledning | Ja |