Produkt nr: TBM-1101-15
EAN: 0731855711017
Varenummer: F24984055
billigst-pricerunner
Turtle Beach Kone XP Air
Turtle Beach Kone XP Air
Producent: Turtle Beach
Produkt nr: TBM-1101-15
EAN: 0731855711017
Varenummer: F24984055
På lager hos leverandør - leveringstid: 12-13 hverdage
(1.176,00 ekskl. moms)
Producent: Turtle Beach
Produkt nr: TBM-1101-15
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Oplev friheden ved trådløs gaming med Turtle Beach Kone XP Air musen. Denne innovative mus kombinerer Bluetooth, 2.4 GHz og USB-C for ultimativ alsidighed. Med sit elegante hvide design ser den ikke kun godt ud på dit skrivebord, men dens ergonomiske form sikrer også komfort under lange spilsessioner.
Mus inkl. musemåtte
=
Mus
Formål Spil
Enhedsgrænseflade RF trådløs + Bluetooth
Bevægelsesdetekteringsteknologi Optisk
Bevægelsesopløsning 19000 dpi
Rulle type Hjul
Programmerbare museknapper Ja
Knappernes holdbarhed (millioner klik) 100
Acceleration (maks.) 50 G
Afsøgningshastighed 1000 Hz
Frekvensbånd 2.4 GHz
Indbygget hukommelse Ja
Sensortype Owl-Eye
Design
Formfaktor Højre hånd
Ergonomisk designet Ja
Produktfarve Hvid
Overfladefarvning Monokromatisk
Belysning Ja
Belysningsfarve Flere
Ergonomisk
Kabellængde 1,8 m
Strømstyring
Strømkilde Batterier
Genopladelig Ja
Batterilevetid (maks.) 100 t
Systemkrav
Understøttede Windows-operativsystemer Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8
Vægt & størrelser
Bredde 72 mm
Dybde 126 mm
Højde 40 mm
Vægt 99 g
Batteri bredde 12,4 cm
Batteri dybde 11 cm
Batteri højde 18 cm
Batteriets vægt 394 g
Emballeringsdata
Antal pr. pakke Ja
Kabler inkluderet USB Type-A til USB Type-C
Pakkebredde 180 mm
Pakkedybde 125 mm
Pakkehøjde 110 mm
Pakketype Hængende boks
Emballage indhold
Modtager inkluderet Ja
Brugergrænseflade med trådløs modtager USB Type-A
Modtagertype Mikromodtager
Opladningsdock inkluderet Ja
Logistik data
Oprindelsesland Kina
Harmoniseret systemkode (HS) 8471,60,7000
Hovedkassens bredde (udvendigt) 217 mm
Hovedkassens længde (udvendigt) 267 mm
Hovedkassen højde (udvendigt) 240 mm