PORT Connect
mus - ekspert, genopladelig - 2.4 GHz, Bluetooth - hvid
Mus inkl. musemåtte
=
Før
910,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
880,-
DKK
(704,00 ekskl. moms)
| Enhedstype | Mus |
| Trådløs modtager | USB / USB-C trådløse modtagere |
| Bredde | 10.5 cm |
| Dybde | 3.9 cm |
| Højde | 6.1 cm |
| Vægt | 103 g |
| Produktmateriale | Akrylonitril-butadien-styren (ABS), PCBA |
| Farve | Hvid |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Grænseflade | 2.4 GHz, Bluetooth |
| Max. arbejdsafstand | Op til 10 m. |
| Teknologi i detektering af bevægelse | Optisk |
| Antal knapper | 6 |
| Bevægelsesopløsning | 3200 dpi |
| Præstation | Realtids sensitivitets-switching 1000/1600/2400/3200 dpi |
| Egenskaber | Scrollhjul, stille klik, op til 3 enheder kan parres, on/off strøm kontakt |
| Interface | 1 x USB - 4 pin USB Type A ¦ 1 x USB-C - 24 pin USB-C |
| Ekstra porte | USB-C - 24 pin USB-C |
| Udstyr inkluderet | USB-C opladningskabel |
| Overensstemmelsesstandarder | WEEE, UKCA |
| Teknologi | Litiumion |
| Kapacitet | 500 mAh |
| Driftstid (op til) | 2 måneder |
| OS nødvendig | Microsoft Windows, Apple MacOS |
| Bredde ved forsendelse | 12.8 cm |
| Dybde ved forsendelse | 5 cm |
| Højde ved forsendelse | 15.4 cm |
| Vægt ved forsendelse | 503 g |
| Service & Support | Begrænset garanti - 3 år |