Corsair Scimitar Elite Wireless SE mus Spil Højre hånd RF trådløs + Bluetooth Optisk 33000 dpi
Mus inkl. musemåtte
1x
Corsair Scimitar Elite Wireless SE mus Spil Højre hånd RF trådløs + Bluetooth Optisk 33000 dpi
1x
FG MP903 musemåtte 900x300x3mm
=
Corsair Scimitar Elite Wireless SE mus Spil Højre hånd RF trådløs + Bluetooth Optisk 33000 dpi
1x
FG MP903 musemåtte 900x300x3mm
Før
1.405,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
1.375,-
DKK
(1.100,00 ekskl. moms)
Mus
| Antal rullehjul | Ja |
| Rullende retning | Lodret |
| Formål | Spil |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Enhedsgrænseflade | RF trådløs + Bluetooth |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Bevægelsesopløsning | 33000 dpi |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Rulle type | Hjul |
| Programmerbare museknapper | Ja |
| Antal programmerbare knapper | 16 |
| Antal knapper | 16 |
| Knappernes holdbarhed (millioner klik) | 100 |
| Musens sporingshastighed | 750 tomme/sek. |
| Brugerdefinerbar bevægelsesopløsning | Ja |
| Acceleration (maks.) | 50 g |
| Justerbar forespørgselshastighed | Ja |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz |
| Indbygget hukommelse | Ja |
Design
| Formfaktor | Højre hånd |
| Produktfarve | Sort |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| Materiale | Polytetrafluorethylen (PTFE) |
| Belysning | Ja |
| Belysningsfarve | Flere |
Strømstyring
| Strømkilde | Batterier |
Vægt & størrelser
| Vægt | 161 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakketype | Kasse |
Emballage indhold
| Modtager inkluderet | Ja |
| Brugervejledning | Ja |