Lenovo
mus - kompakt - 2.4 GHz - afgrundsblå
Mus inkl. musemåtte
=
Før
605,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
575,-
DKK
(460,00 ekskl. moms)
Mus
| Antal rullehjul | Ja |
| Formål | Kontor |
| Enhedsgrænseflade | RF trådløst |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Bevægelsesopløsning | 2400 dpi |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Rulle type | Hjul |
| Antal knapper | 4 |
| Knappernes holdbarhed (millioner klik) | 3 |
| Brugerdefinerbar bevægelsesopløsning | Ja |
| Antal opløsningsmåder | 3 |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz |
| Certificering | CB, cTUVus, FCC, IC, TUV Mark, CE, JRF, VCCI, GB/T 26245, IMDA, NBTC, DWLF & M, TRC, ANRT |
Design
| Formfaktor | Ambidextrous |
| Ergonomisk designet | Ja |
| Produktfarve | Blå |
Strømstyring
| Strømkilde | Batterier |
| Antal understøttede batterier | Ja |
| Batteritype | AA |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja |
| Andre understøttede operativsystemer | ChromeOS |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 20 - 95% |
Vægt & størrelser
| Bredde | 100 mm |
| Dybde | 58 mm |
| Højde | 35 mm |
| Vægt | 55 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 126 mm |
| Pakkedybde | 94 mm |
| Pakkehøjde | 47 mm |
| Pakkevægt | 132 g |
Emballage indhold
| Modtager inkluderet | Ja |
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB Type-C |