ASUS TUF Gaming M3 Gen II
mus - USB 2.0 - sort
Mus inkl. musemåtte
=
Før
618,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
588,-
DKK
(470,40 ekskl. moms)
Mus
| Formål | Spil |
| Enhedsgrænseflade | USB Type-C |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Bevægelsesopløsning | 8000 dpi |
| Rulle type | Hjul |
| Programmerbare museknapper | Ja |
| Antal knapper | 6 |
| Antal programmerbare knapper | 6 |
| Knappernes holdbarhed (millioner klik) | 60 |
| Musens sporingshastighed | 200 tomme/sek. |
| Acceleration (maks.) | 30 G |
| Afsøgningshastighed | 1000 Hz |
Design
| Formfaktor | Højre hånd |
| Produktfarve | Sort |
| Materiale | Polytetrafluorethylen (PTFE) |
| Belysning | Ja |
| Belysningsfarve | Flere |
Strømstyring
| Strømkilde | Kabel |
| Opladningsport til USB Type-C | Nej |
| USB strømforsyning | Nej |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 11 |
Vægt & størrelser
| Bredde | 123 mm |
| Dybde | 68 mm |
| Højde | 40 mm |
| Vægt | 59 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | Ja |
| AC-adapter inkluderet | Nej |
| Pakkebredde | 153 mm |
| Pakkedybde | 110 mm |
| Pakkehøjde | 55 mm |
| Pakkevægt | 174 g |
| Pakketype | Kasse |
Emballage indhold
| Garantibevis | Ja |
| Brugervejledning | Ja |
Andre funktioner
| Kode for international beskyttelse (IP) | IP56 |