ASUS
aktiv skrivestift
Funktioner
| Enheds kompatibel | Universel |
| Mærke kompatibilitet | Asus |
| Kapabilitet | USI 1.0 device C436FA, CM5500FDA, CX5500FEA, CM3200FVA, C536FA C436FA, CM5500FDA, CX5500FEA, CM3200FVA, C536FA, CM3200FM1A, CX9400CEA C436FA, CM5500FDA, CX5500FEA, CM3200FVA, C536FA C436FA, CM5500FDA, CX5500FEA, CM3200FVA, C536FA, CM3200FM1A, CX9400CEA |
| Produktfarve | Sort, Sølv |
| Husmateriale | Aluminium, Plast |
Vægt & størrelser
| Vægt | 16 g |
| Bredde | 138 mm |
| Dybde | 9,5 mm |
| Højde | 9,5 mm |
